Skocz do zawartości
tokarex pontony

Feder Jaxon Harmony 3,60m 20-80g


krisis

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

przede wszystkim zbiorniki wody stojącej, ryby to zazwyczaj płocie, leszcze i karpie takie do 3 kg ... :mrgreen:

ale mnie nie chodzi czy kij wytrzyma ciężar ryb, tylko bardziej zależy mi o samo wykonanie kija, estetykę czy nie jest to jakaś "poła do ubijania kartofli" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim zbiorniki wody stojącej, ryby to zazwyczaj płocie, leszcze i karpie takie do 3 kg ... :mrgreen:

ale mnie nie chodzi czy kij wytrzyma ciężar ryb, tylko bardziej zależy mi o samo wykonanie kija, estetykę czy nie jest to jakaś "poła do ubijania kartofli" :mrgreen:

na karpie przydal by ci sie mocniejszy kijek ,nie lepiej przez zime uzbierac i kupic cos lepszego ?po co pakowac sie w kija za 70zl i po kilku wypadach na ryby chciec kupowac innego bo ten sobie nieradzi. mamy teraz jesien cala zime wystarczy odlozyc troche monety i juz mamy na dobry kijek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.