Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

X Miedzynarodowe Targi Wędkarskie i Myśliwskie POŁOWY i ŁOWY


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tench

W Warszawie w tym samym czasie były targi "wiatr i woda" może nie typowo wędkarskie ale stoiska z branży wędkarskiej też były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
W Warszawie w tym samym czasie były targi "wiatr i woda" może nie typowo wędkarskie ale stoiska z branży wędkarskiej też były.

Widziałem relację na WTV- stoisko, gdzie p. Sikora wiązał muchy, echosondy i jeszcze jedno- bodajże sklep wędkarski :roll::wink: Targi wędkarskie w Polsce umarły i Zabrze jako jedyne ciągnie ten wózek...

Na pewno mają potencjał na targi ogólnowędkarskie a nie tylko karpiowe. Miejsce by się znalazło. Zrezygnować z "żołnierzy" i ich sprzętu oraz innych dziwnych stoisk (jak w tym roku jeździectwo i konie) i będzie dosyć miejsca na kilka dużych firm (producentów) wędkarskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku pierwszy raz byłem na targach w Zabrzu i to tylko dlatego, że kumpel dostał dwie bezpłatne wejściówki. To było w sobote o 11.00 ludzi całkiem sporo. Jechałem pooglądać kilka stoisk, bez planów zakupowych. Ale mimo to wydałem kilka stów, bo ciężko było przejść koło stoiska Ravena gdzie mata karpiowa była przeceniona ze 129zł do 80zł, bądź skorzystać z obecności Pawła Szewca i nie kupić książki oraz filmu. Ceny na targach nie powalały jak widze na fotce Tomka BBLC był w promocji z 920 zjechali do 736zł, kiedy ja znam sklep gdzie można go dostać za 580zł. Generalnie to był fajnie spędzony dzień i za rok na pewno też pojade na targi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.