Skocz do zawartości
tokarex pontony

Najlepsza waszym zdaniem firma wędzisk i kołowrotków


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

czemu 90% userów ma opory do Jaxon'a?

Owczy pęd

Idealne określenie. Bardzo popularne zjawisko chociażby na rynku samochodowym. Brat ma dragona (niewiele tańszego) i nigdy bym się z nim nie zamienił. Moja wędka jest po prostu lżejsza i lepsza.

Widze, ze nie do konca jasno sie okreslilem. Pisalem o batach. Mam jaxona XT-Pro turbo pole 7m. Brat ma dragona (juz nie pamietam nazwy) i w zadnym miejscu moja wedka nie jest gorsza (jaxon kosztowal mnie 400zl, dragon brata ~300zl).

Tak jak tomek1 pisze, jaxon nie jest ani gorszy ani lepszy od konkurencji. Firma jak firma, biznes jak biznes. Placisz wiecej - dostajesz wiecej. Zrozumiale, ze jesli kupi sie low-end jaxona to wedka bedzie jakosci takiej, za jaka sie zaplacilo. Jesli jednak wydamy na nia wiecej to bedzie rownie dobra jak produkty konkurencji w tej samej polce cenowej. Po prostu prawo rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 171
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja to rozumiem korzystam z Jaxon'ow i jestem zadowolony, gdy je kupowałem to mało nie kosztowały jak dla mnie, znajomy sprzedawca powiedzial ze bede zadowolony i jestem (nie tylko ja bo i moja pani :wink:)

na tych kijach co prawda nie przekroczyłem rybska powyzej 6kg i nie wiem jakby sie wtedy zachowaly :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze nie do konca jasno sie okreslilem. Pisalem o batach. Mam jaxona XT-Pro turbo pole 7m. Brat ma dragona (juz nie pamietam nazwy) i w zadnym miejscu moja wedka nie jest gorsza (jaxon kosztowal mnie 400zl, dragon brata ~300zl).

No to akurat dobrze trafiłeś, bo w batach Jaxon ma całkiem ciekawą oferte i łowią tym nawet ludzie z GPP. :) Nowa tyczka też zbiera bardzo dobre opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście chwale i posiadam Jaxon Gemini 300 ,5-30gr.I panowie dwa lata temu na nocce ustawiłem sie na sandacza ,żyłka 2,2 jak pamietam to była XT.Wzioł sum 133 cm,wagi nie znam ,domyślcie sie dlaczego? Służy mi ta wedka już około 7 lat i myśle ze posłuży drugie tyle :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ja polecam wedziska splawikowe FIUME. Mam telematch BRAVE 3,9m i Bolonke IRIDE 6m. Kijki jak dla mnie super, nie drogie, lekkie i mocne.

Z kolowrotkow tylko OKUMA i DRAGON.

PS. przepraszam za brak polskich znakow - w pracy mam niemiecki OS :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o kołowrotki to postawie na Shimano i Dragona mam parę modeli pierwszej jak i drugiej firmy i jak na razie żaden nie odmówił posłuszeństwa(z tego miejsca muszę oddać hołd mojemu Red Arc'owi bo by się jeszcze obraził) a mają co orać ;p , kije to w sumie też podobny wybór ze wskazaniem na Shimano chyba dlatego bo lubię te ich 'kluchy'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wędki i kołowrotki jaxona to tandeta - piszę o tych do 200 zł.

Wielu mouch znajomych miałe te sprzęty i wszystko szybko padło, nawet podbierak był dziadowski.

Wędki kongera to już inna bajka - te najtańsze to też lipa ale średnia półka kongera i średnia jaxona to jak merol i Daewo.

To samo z kołowrotkami.

To jest moja opinia potwierdzona latami doświadczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem firma nie ma za bardzo znaczenia. Ot produkt lepszy lub gorszy + marketing.

W ofercie każdej z firm znajdziemy coś dobrego. Bez znaczenia czy to będzie Shimano, Jaxon, Dragon czy Konger.

Mam matchówkę Fiume, bata i feedera Mikado, spinningi Dragona, karpiówkę Shakespeare'a. Dobierałem je do moich upodobań, potrzeb, umiejętności i zasobności portfela.

Ten efekt Jaxona-Sraxona to pomyłka. Ludzie porównują kołowrotek Jaxon Trojan za 60zł do Shimano Stradica za 1000zł i twierdzą, że ten pierwszy to szajs. Niech kupią Jaxona za 300zł i porównają do Catany. Będą w szoku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat brzmi jaka jest "najlepsza" firma więc gadanie o tym czy każda firma ma dobre produkty czy też że Jaxon ma wszystko do bani nie ma sensu w tym temacie...

To nie jest temat "co masz i co polecasz"...

Pisaq sraxon nawet dobrych szczypiec nie potrafi zrobić bo te gną się przy próbie wyhaczania.

Pudełko na przynęty wydaje się ok niestety lubi się czasem samoistnie otworzyć.

Jedyny przywoity produkt to okulary polaryzacyjne za 30zł. Na wędki kołowrotki i żyłki szkoda mi pieniędzy. Wole produkt który mnie nie zawiedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młynki dragon ! ( mam porównanie niestety tylko między mikado / jaxonem / noname xD i okumą) jak dla mnie super :)

kije mikado ! niezła jakość i super konkurencyjna cena w porównaniu do innych firm :) nie zawiodłem się jeszcze ani razu :) gorzej już jest z młynkami tej firmy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.