Skocz do zawartości
tokarex pontony

Przygotowania do sezonu 2011


leon-zawodowiec

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Ja karpia złapałem tylko raz, na stawie hodowlanym :) Po 8 latach przerwy opłacam kartę i mam zamiar to zmienić. Pod wpływem opinii forumowiczów kupiłem sobie dwa kije Carbomaxx Team Carp 3lbs 3,9m. Do tego kręciołki Okuma Travertine TRB-55. Mata i podbierak w najbliższym czasie. Na Kozielno mam niedaleko to głównie tam będę chciał posiedzieć. Niestety nie mam kontaktu z żadnymi karpiarzami z okolic, więc wszystkiego będę musiał uczyć się sam. Na początku sezonu planuję pojechać na jakieś komercyjne łowisko potrenować i przyzwyczaić się do ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie to karpiówki wymienione już w październiku z ESSOX 390 3.5lbs 3 częściowe na DAIWA BLACK WIDOW 360 3lbs 2 częściowe ,kręciołki 1 roczne więc nie planuje wymieniać,żyłkę tą samą kupię co mam czyli DAIWA infinity duo carp ,przyponów to już ze 20 powiązałem teraz to już tylko czytać literaturę , snuć plany i czekać wiosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przyponów będzie trzeba trochę powiązać :grin: Mógłbym kupić gotowe ale to nie to samo co zawiązane przez siebie. A jak coś pójdzie nie tak to wiesz że to twoja wina i trzeba to naprawić :wink: Chociaż nie wątpię w przypony gotowe bo nigdy mnie jeszcze nie zawiodły :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.