Skocz do zawartości
tokarex pontony

do Tomik'a


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 249
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Osobiście wolałem jak była kiedyś wartość większa i dłuższy czas "magazynownia". Jednak wraz ze wzrostem ogladalności oraz ilości użytkowników obecna mniejsza wartość, czyli 500 oraz krótszy czas "magazynowania" wynika z zaleceń konfiguracji skryptu i dbałość o to aby ilośc postów nieczytanych w bazie była jak najmniejsza. Zbyt duża ilość dla pojedynczych użytkowników może wpłynąć niekorzystnie na generowane obciążenie. Co może przełożyć się np: negatywnie na szybkość działania forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dwie_sety
Osobiście wolałem jak była kiedyś wartość większa i dłuższy czas "magazynownia". Jednak wraz ze wzrostem ogladalności oraz ilości użytkowników obecna mniejsza wartość, czyli 500 oraz krótszy czas "magazynowania" wynika z zaleceń konfiguracji skryptu i dbałość o to aby ilośc postów nieczytanych w bazie była jak najmniejsza. Zbyt duża ilość dla pojedynczych użytkowników może wpłynąć niekorzystnie na generowane obciążenie. Co może przełożyć się np: negatywnie na szybkość działania forum.

Jak im się nie chce to używają tajnego języka :wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno na naszym forum pojawiła się nowa ranga jaką jest Junior Admin. Proponuję obsadzić kogoś na tym miejscu. W końcu tomiku miałbyś troszkę więcej luzu i nie musiałbyś się sprawami administracyjnymi sam zajmować. Moim skromnym zdaniem na stanowisku Junior Admina powinnie zasiąć dwaj moderatorzy, którzy siako-tako znają się na phpbb, administracji itp. Na miejsce poprzednich modów proponowałbym zrobić głosowanie na kolejnych.

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno na naszym forum pojawiła się nowa ranga jaką jest Junior Admin.

Ta funcja jest w "standardzie" skryptu... od początku działania forum.

Proponuję obsadzić kogoś na tym miejscu. W końcu tomiku miałbyś troszkę więcej luzu i nie musiałbyś się sprawami administracyjnymi sam zajmować.

Nie ma tego aż tyle, żeby mnie to jakąś przytłaczało większość funkcji działa automatycznie... według już przyjętych ustawień konfiguracyjnych.

Więcej luzu miałbym jakbys... patrz: Regulamin Forum :mrgreen::wink:

Moim skromnym zdaniem na stanowisku Junior Admina powinnie zasiąć dwaj moderatorzy, którzy siako-tako znają się na phpbb, administracji itp. Na miejsce poprzednich modów proponowałbym zrobić głosowanie na kolejnych.

Pozdrawiam

.

Nawet ja niemuszę "siako - tako" znać się na phpbb. Są osoby, właściwie nawet niezwiązane z forum metorycznie, które mają odpowiednią wiedzę związaną z phpbb i jeżeli jest taka potrzeba, pomgają mi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość wobler129
DLaczego mój temat o wyborze wedziska i kolowrotka zostal usuniety :( ?

Na pewno było o tym od groma... Wystarczyło podpiąć się do jakiegoś tematu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czemu ostrzeżenia dotyczą tylko nowych użytkowników nie znających się dobrze na tym temacie??

Do Tomika.

Oczywiście tak jak przypuszczałem dostałem kolejne ostrzeżenie od Tomika. Za posty nie wnoszące nic do tematu. To proszę szanownego Tomika o kontrolowanie innych tematów, bo dlaczego ja, nowy użytkownik forum mam dostać ostrzeżenie, a stali bywalcy(stali użytkownicy) forum nie dostają choć w większości tematów takie nie wnoszące posty do tematu się pojawiają. Myślę że nie dostałem ostrzeżenia za post nie wnoszący nic do tematu ale za to że powiedziałem kilka słów prawdy na temat działania Tomika. Oczywiście będzie tłumaczone że wszyscy dostaną, i tego inne rzeczy że wystarczy dobrze poszukać itp, itd.

Ale szukałem i nie znalazłem jasnej odpowiedzi. Więc zanim Pan coś usunie może poda pan link gdzie jasno jest wyjaśniony temat :!::!:

Według mnie forum ma pomagać ludziom a nie zniechęcać do jakiegoś forum. Myślę że forum powinno także zależeć na nowych użytkownikach a nie odstraszać działaniem podobnym do Tomika. Myślę że sprawa jest do przemyślenia, może dzięki temu tematowi poprawi się działanie admina i inni przyszli użytkownicy będą mieli łatwiej, choć szczerze w tą wątpię.

Pewnie dostane kolejne ostrzeżenie i temat zostanie od razu usunięty aby nikt nie przeczytał mojego tematu, ale myślę że powiedziałem kilka słów prawdy.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem za to, że napisałem to, że mój tata nic nie złowił nigdy na spinning i coś tam o plecionce a wystarczyłoby, żeby Sz.P. Admin Tomik napisał słynne "Wracając do tematu" przed wystaawieniem ostrzeżenia... Nie można trochę odbiec od tematu (temat nazywa się "Pudełko spinningisty", to już coś o plecionce nie mogę napisać?? :roll:

Z poważaniem,

Robal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:

To nie pierwszy post w takiej tonacji i pewnie nie ostatni. No co ja Ci poradzę że tomik ma taki defekt. Niestety podwójne standardy na haczyku obowiązywały, obowiązują i pewnie obowiązywać będą. Osobiście uważam, że haczyk po okresie wzrostu i rozkwitu obecnie przeżywa stagnację. A to wszystko, dlatego że nie ma jasnego status-quo. Nie ma trzonu, wokół którego całe przedsięwzięcie mogłoby się trzymać. Niestety haczyk coraz szybciej i szybciej zbliża się do modelu nijakiego tworu, jakim jest np. spławik.com.pl

Podsumowując tomik chce budować społeczność ale kompletnie zdaje się nie mieć na tę społeczność pomysłu.

A tak na marginesie to zaraz obskoczysz kolejne ostrzeżenie za zakładanie zdublowanego tematu, bo temat „ostrzeżenia i bany” też już istnieje ;)

Pozdrawiam wszystkich wytrwałych haczykowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście będzie tłumaczone że wszyscy dostaną, i tego inne rzeczy że wystarczy dobrze poszukać itp, itd.

Zapomniałeś dodać, że napisałem Ci, że do wyrażania uwag jest właściwa kategoria, właśnie ta a nie zwykły temat na forum i ok zrobiłeś dobry krok, napisałeś post w odpowiedniej kategorii.

Niestety nadal masz problem z tym samym, czyli z wyszukiwaniem i dopisywaniem się do istniejących temtów (też ci to w końcu zasugerowałem)

Tak więc

A tak na marginesie to zaraz obskoczysz kolejne ostrzeżenie za zakładanie zdublowanego tematu, bo temat „ostrzeżenia i bany” też już istnieje

Dokładnie.

Co do reszty twoich wątpliwości, to znajdziesz odpowiedzi na forum.

Niestety haczyk coraz szybciej i szybciej zbliża się do modelu nijakiego tworu, jakim jest np. spławik.com.pl

O kurcze, niesądziłem, że ze spławik.com.pl jest już tak źle :shock: , myślałem, że chociaż Tobie odkąd jesteś tam moderatorem a mineło już przecież kilka miesięcy, uda się coś zmienić. :sad::wink::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Voltek

Witam wszystkich, szkoda tylko że mnie przywitano tak brzydko. Otóż dostałem ostrzeżenie zanim zdołałem cokolwiek zrobić na tym forum. W związku z tym, że jest ono publiczne upubliczniam też PW jaka wysłałem do tutejszego admina, oto ona:

A ja niby za co ma m ostrzeżenie? Jeszcze się nie odezwałem, a już ma m ostzreżenie? Coś adminowi sie nie podoba to proszę napisać a anie dawać ostrzeżenie bez podania powodów. To co wpisano obok ostrzeżenia to zwykłe maslo maślane.

Należy dodać, że powód podany jet tak mglisty,że może znaczyć wszystko jak i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licze się z tym że temat zaraz zostanie zamknięty lub usuniety przez admina a ja dostane bana ale napisze. Ja także zostałem brzydko przywitany tzn. zarejestrowałem się na tym forum, po czym nie pisałem na nim ok 2 miesięcy, po tych 2 miesiącach wszedłem na forum i okazało się że dostałem 5 ostrzeżeń. Jak mogłem dostać pięć ostrzezen skoro nie napisałem żadnego postu? Na forum nie mogłem o tym powiedzieć bo straciłem możliwość pisania. Napisalem w tej sprawie do admina na emaila i zostałem "olany".

Niedawno spytałem się jak umieścić swój avatar ponieważ nie widze w swoim panelu opcji "panel kontrolny avatara" I zostałem ukarany kolejnymi 2 ostrzeżeniami i temat został usunięty. Admin najwyraźniej lubi pokazywać swoją władze i wpisywać bezpodstawne ostrzeżenia :sad:

PS: Na tym forum naprawdę jest wiele osób z dużą wiedzą i myślałem że się czegoś naucze i podziele się przy tym swoimi doświadczeniami a także spędze miły czas ale niestety jest to trudne gdy wszelkie spory rozwiązuje się ostrzeżeniami i usuwaniem postów.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale za co pomagaj :lol: ?

Adminie, warnami i ciągłym usuwaniem tematów nie zrobisz ekstra porządku. Powiem więcej, komu się chce pisać jeżeli za podczepienie się do tematu dostałem warna??? Taki nie zbudujesz atmosfery takim sztywniactwem, oczywiście, porządek musi być ale bez przesady :roll:

chyba trochę panuje brakuje aby zrobić super forum z fajną atmosferą. trochę obródźcie to w żart, to przecież nie boli.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Chciał bym się dowiedzieć tomik czy usunąłeś mój post bo nie był zgodny z pkt 7 regulaminu ,czy może uznałeś moje pytanie za zbyt idijotyczne ?

Zeby sprawa była jasna : Nie wiem czy zauważyłeś ,że nasze dwa posty przyszły prawie w tej samej chwili , wysyłając swojego widziałem jak Twój post wbił się w ostatniej chwili.

Gdyby przyszedł chwile prędzej nie wysłał bym tego posta.

Co do tematu , to zasugerowałem sie postami wyżej i nawet nie pomyślałem że jesteśmy w zupełnie innym temacie. Chyba może się przytrafić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Morze Śródziemne – morze międzykontynentalne leżące pomiędzy Europą, Afryką i Azją, o powierzchni około 2,5 mln km². Zasolenie wód Morza Śródziemnego wynosi 38-39 %.

Na zachodzie jest połączone Cieśniną Gibraltarską z Oceanem Atlantyckim, przez Cieśninę Dardanele łączy się z Morzem Marmara i dalej z Morzem Czarnym, zaś przez Kanał Sueski z Morzem Czerwonym i dalej Oceanem Indyjskim. "

Info z Wikipedii.

O Morze Śródziemne Ci chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.