Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Kontynuacje i zmiany w danych tematach


Rekomendowane odpowiedzi

Temat, w którym będę pisał o zmianach i kontynuacjach niektórych tematów. Dotyczy to np :tematów w których śledzimy wątek na bieżąco lub tych w których nazbierało się np: dużo postów i czas na rodział drugi :cool:

Zaczynam od zapytania, czy temat "jak po weekendzie" zamknąć i kontynuować jako temat np: "wyniki na bieżąco" lub "jak dziś po rybach"

Proszę o opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Temat "jak po weekendzie?" istnieje juz przeszło rok i myślę, że dużo osób z forum przyzwyczaiło się już do tego tytułu. Dla mnie osobiście jest to jeden z ulubionych tematów więc w kwestji zamknięcia lub zmiany tytułu jestem na nie. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomik pewnego razu, ten temat umarłby śmiercią naturalną (str. 12 ) ale znalazłem go na drugiej lub nawet trzeciej stronie i postarałem się aby znów znalazł się na pierwszej, więc jego zamknięciu mówię stanowcze NIE :evil::twisted::wink:

Owszem można stwożyć kolejny temat "wyniki na bieżąco" lub "jak dziś po rybach"

ale równocześnie zostawiając "jak po weekendzie", niech żyje własnym życiem a jak przyjdzie jego pora to sam zniknie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Niemożna zamykać czy też zmieniać tematu który bije rekordy popularności.

Można powiedzmy odciąć jego przednią czesc dajmy nato pół roku :wink:

Może rok. Zapytałbym też właściciela postu, co otym sadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemożna zamykać czy też zmieniać tematu który bije rekordy popularności.

Można powiedzmy odciąć jego przednią czesc dajmy nato pół roku

Może rok. Zapytałbym też właściciela postu, co otym sadzi.

Bogdan żebym ja Cię zaraz nie wyciął :twisted::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Artech luzik to tylko propozycja :smile:

Maniuś co ty nato chca zrobić zamach na twuj temat.

Artech niewiem czy dałbyś rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniuś co ty nato chca zrobić zamach na twuj temat

Boguś spoko ,ja ich wszystkich pogodze.

Tomik ,jaki problem z utworzeniem nowego tematu .JAK PO WEEKEDZIE w nowym sezonie, jakoś mi to umkneło w nowym roku i zapomniałem ,a stary temat na urlop lub do archiwum ale nie IPN bo jeszcze coś znajdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dodatkowy temat w ogólnych tematach: "Jak dziś było na rybach?" , czyli relacje na bieżąco z tygodnia.

Jak po weekendzie oczywiście zostaje, ewentualnie od np: nowego roku będziemy zaczynać kolejną część na nowy rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.