Skocz do zawartości
tokarex pontony

telespin schimano catana czy miado sensei opinie


zibi226

Rekomendowane odpowiedzi

witam chciałbym sie dowiedziec czy warto kupowac catane telespin i wiecej zapłacic czy to poprostu cena za marke a kijek mikado o podobnych parametrach jest firmy mikado interesuje mnie długosc 2.40 10-30g od razu mówie ze tylko telespin biore pod uwage ze wzgledu na transport miał ktos do czynienia z tymi kijkami??z góry dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Dołączam się do pytania i proszę opiszcie trochę telespiny. Do czego które mogły by posłużyć?

Zdaje sobie sprawę że dla większości z was spining teleskopowy to świętokradztwo ale mógłby się ktoś przełamać i chociaż spróbować ja opisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzis przyszła paczuszka z zakupu jestem zadowolony wedka wyglada solidnie leciutka bardzo sprezysta myslałem ze bedzie za sztywna ale bardzo ładnie pracuje nic tylko czekac na zejscie lodu ewentualnie uda mi sie wybrac za pstragiem zeby przetestowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.