Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Oceńcie moje najnowsze zakupy


stevefrancis

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem wędzisko Mikado Lexus Tele Match 400 wraz z kołowrotkiem Okuma Spectrum (5 łożysk).

Wędzisko widnieje w katalogach z ceną 400 zł. Natomiast ja trafilem na niesłychaną okazję gdyż sprzedawca w sklepie wędkarskim wygrał to wędzisko na zawodach i postanowił sprzedać. Było ono kilka razy użyte ale stan idealny.

Co myślicie o powyższym sprzęcie ?

Mam nadzieje ze bedzie sie dobrze sprawowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość Dwie_sety

Wędka teleskopowa czterometrowa 8 sekcyjna posiada 10 przelotek w tym 2 ruchome na szczytówce.

Długość transportowa 112 cm.

Ja mam maczówkę 3,90 trójskład 17 przelotek wszystkie stałe. Długość transportowa 135 cm.

Im więcej przelotek na maczówce tym lepsze wykorzystanie krzywej ugięcia blanku, lepsze prowadzenie żyłki z dala od kija.

Przelotki ruchome mają tendencję do obracania się na szczytówce, mocno zaciśnięte potrafią sie zakleszczyć i jest kłopot ze składaniem wędki, potrafią też obrobić śzczytówke aż do jej złamania. Długość transportowa nie rekompensuje tych niedogodności.

Nie sprzęt jednak łowi ale wędkarz, mam nadzieję że sprawdzi ci się podczas połowów i będziesz z niej zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.