Skocz do zawartości
tokarex pontony

Przygłupy zakatowały psiaka


Unises

Rekomendowane odpowiedzi

z drugiej strony też nie wiele brakowało i nie zdążyłby uciec

A wielka szkoda :evil:

Dla takich zwyrodnialców nie powinno być miejsca na Ziemi, no ale skoro już są to za swe czyny powinni ponieść surową karę; najlepiej życie w męczarniach np. jako kaleka :!: Bo nie widzę sensu utrzymywania takich padalców na nasze pieniądze w ciepłych pierdlach z dostępem do TV i widzeń małżeńskich :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Normalnie człowiek ufa zwierzęciu, tu zwierze zaufało zwierzęciu :evil:

Bo nie widzę sensu utrzymywania takich padalców na nasze pieniądze w ciepłych pierdlach z dostępem do TV i widzeń małżeńskich

A niech go zarazi.

Takich też bym zaraził: http://www.tvn24.pl/-1,1648121,0,1,obdarli-szczeniaka-ze-skory,wiadomosc.html

Myślę, że to zero przed przecinkiem już znikło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idą siedzieć,

Ta na pewno pójdą :lol:

Kochani, to tylko antrakt :mrgreen: powinniśmy spokojnie czekać na drugi akt tej tragikomedii ....i myślę że nieco mniej się nam spodoba :neutral:

....tym bardziej jak czytam pokrzepiający koniec załączonego przez madi, artykułu

Orzeczenie sądu nie jest prawomocne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w Polsce nadal alkohol traktuje się jako okoliczność łagodzącą :evil: Jak dla mnie to powinno być wyrok x 2 za jakikolwiek czyn pod wpływem alkoholu.

Na temat tych przygłupów wolę nie wypowiadać się bo cisną się takie słowa że żadna klawiatura ich nie przyjmie :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Madi dzisiejsza UWAGA poświęcona będzie temu zdarzeniu.

Ooo i super.

Na temat tych przygłupów wolę nie wypowiadać się bo cisną się takie słowa że żadna klawiatura ich nie przyjmie :???:

Wiesz co kocur, ja mam chyba tę samą klawiaturę co i Ty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi, ale moje pięści są twardsze i mam bardzo wysoko podniesiony poziom sadyzmu w stosunku do takich debili.

Dobra nie ma co się nakręcać. Pozostaje mieć nadzieję że nasze społeczeństwo jeszcze bardziej będzie piętnowało takich zwyrodnialców a sądy będą mogły wydawać wyroki adekwatne do popełnionego czynu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W całej tej sprawie nasunęło mi się pewne spostrzeżenie, śmiem twierdzić mam wręcz pewność, że gdyby nie potężna akcja i presja społeczna, sprawa ta zakończyła by się na pewno innym wyrokiem. I tu następne spostrzeżenie, że musi być presja, aby sądy wyrokowały, według prawa. Uważam to za nienormalne zachowanie tej instytucji. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musi być presja, aby sądy wyrokowały, według prawa. Uważam to za nienormalne zachowanie tej instytucji.

Jeśli myślisz, że zawsze sąd = prawo to jesteś niepoprawnym idealistą :mrgreen: To też tylko ludzie ze swoimi humorami i wadami, którzy swoje frustracje przenoszą na prowadzone sprawy. Po kradzieży samochodu na rozprawach mnie ręka świerzbiła, ale szkoda było mojej wolności dla takiej miernoty. Jak ma być sprawa poukładana to będzie, choćbyś i 100 świadków przedstawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli myślisz, że zawsze sąd = prawo to jesteś niepoprawnym idealistą :mrgreen: To też tylko ludzie ze swoimi humorami i wadami, którzy swoje frustracje przenoszą na prowadzone sprawy. Po kradzieży samochodu na rozprawach mnie ręka świerzbiła, ale szkoda było mojej wolności dla takiej miernoty. Jak ma być sprawa poukładana to będzie, choćbyś i 100 świadków przedstawił.

100% racji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Ale trzeba być mendą........ :evil:

Ja znam inne określenie, ale niestety nie mogę go przedstawić na forum. I może dobrze bo by się okazało, że jestem niespotykanie wulgarna.

Co do samego zdarzenia to najpierw światło dzienne ujrzało jako artykuł w Gazecie Noworudzkiej. Jednym słowem masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I może dobrze bo by się okazało, że jestem niespotykanie wulgarna.

Ja to ująłem najdelikatniej jak potrafię.... :evil:

To ja dokarmiam psy u mnie w pracy z własnej kieszeni a tu sobie zwyrodnialce zabawy urządzają. Brak słów bo zaraz złamię wszystkie regulaminu forum...... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.