Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Kołowrotek do polowu na koguty


animal84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chce kupic nowy kolowrotek do polowu na koguty.I nie wiem na co sie zdecydowac.Cena tak do 150zl najlepiej.Co byście polecili z dostepnych na rynku.A poza tym jaka najlepiej srednice plecionki stosowac do takiego polowy bo w zeszlym roku chyba mialem za cienka i sie nie sprawdzila.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

niewiem ale na moje oko dragon destiny rd630 którego posiadam rzucałem kogutkami na 20gr główkach i szło elegancko masz 2 kabąki i normalny i drugi płytki np do plecionki ja w zeszłym sezonie dawałem przeszło 200 a teraz 130zł wiec tanizna a dość dobra jakość w tej cenie chyba lepszego nie znajdziesz no chyba ze shimano technikum 2500 też mam cena 3 razy większa a dużej różnicy nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem ale na moje oko dragon destiny rd630 którego posiadam rzucałem kogutkami na 20gr główkach i szło elegancko masz 2 kabąki i normalny i drugi płytki np do plecionki ja w zeszłym sezonie dawałem przeszło 200 a teraz 130zł wiec tanizna a dość dobra jakość w tej cenie chyba lepszego nie znajdziesz no chyba ze shimano technikum 2500 też mam cena 3 razy większa a dużej różnicy nie ma

jak nie widzisz roznicy miedzy shimano a dragon to jestes slepy ,sorry.

Destiny owszem ale na paprochy sie nadaje a nie do lowienia na koguty ;)

Daiwa Exceler 3000 E dobry kreciolek z mocnymi bebechami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.A co sadzicie o tym ryobi
W tej chwili Zaubera możesz dostać za niewiele więcej niż tego powyżej.

Ryobi Zauber http://allegro.pl/ryobi-zauber-4000-dostawa-gratis-i1408788631.html

A czy model okumy epix pro fd20 bedzie dobry do polowu na koguty takie do 25 gram czy jest za maly i delikatny do tego typu polowu
20 od 30 różni się tylko pojemnością szpuli i wielkością rotora reszta to samo co w 30.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.