Skocz do zawartości
tokarex pontony

Ciekawe zgłoszenie do konkursu "sukcesy i rekody"


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem w maju bardzo oryginalne zgłoszenie. Edycja majowa się juz skończyła i muszę roztrzygnąć konkurs. Problem w tym, że nie wiem czy je zaakceptować. Co prawda w regulaminie jest :

"*Inne - od edycji luty 2006 wprowadzamy możliwość zgloszeń ryb nie wymienionych w tabeli a np: złowionych po za Polską i niespotykanych u nas."

ale chciałbym się Was poradzić czy wziąść je pod uwagę :cool:

o to one:

Jazgarz

-waga 0,1 kg (100 gram)

-długość 18 cm

-złowiony 01.05.2006 godz.8:45

-łowisko dzikie stawy na terenie "żabich dołów" na pograniczu miast

chorzowa i bytomia(staw lasek)

-przynęta dwie czerwone pinki na haku nr 14 -złowiony metodą

spławikową grunt ok.70 cm

-pogoda pochmurno przelotne opady deszczu

Zgłoszenie przysłał Grzegorz z Chorzowa

:cool:

jazgarz050606.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

A dlaczego by nie :mrgreen: mój rekord jazgarza to 21 albo 22 cm (już dokładnie nie pamiętam, ale wielki był skubaniec :lol: ) złowiony w przyujściowym odcinku Gunicy, przynętą był filet z płotki (łowiłem, lub próbowałem łowić, okonie) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Anonymous

jak sie cos pytam was co nie wiem to mnie wysmiewacie a to jest niby forum na ktorym sie dyskutuje pyta i odpowiada......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie cos pytam was co nie wiem to mnie wysmiewacie a to jest niby forum na ktorym sie dyskutuje pyta i odpowiada......

Tacha nikt się z Ciebie nie wyśmiewa, przecież dostałeś odp. na swoje pytanie, a nawet dwie odp..

1

taha to pierwsze.

2

Więc nie rozumiem o co Ci chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.