Skocz do zawartości
tokarex pontony

wybór kołowrotka do Shimano Beast Master AX 300H


radek66

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu stałem się posiadaczem wędki jak w tytule tematu, mocny 3 metrowy spining o c.w do 50 gram z przeznaczeniem Wisła duże woblery gumy itp szukam odpowiedniego kołowrotka biorę pod uwagę: RYOBI: ARCTICA 4000, ZAUBER 4000, ewentualnie SPRO RED ARCA 10400 przyglądałem się jeszcze TIM DRAGONOWI 735, jeśli ktoś z kolegów kompletował taki zestaw, lub bardzo podobny na duże rzeki to będę wdzięczny za uwagi opinie, porady czy ewentualnie inne propozycje modelu kołowrotka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Mam też taki kij tylko model AX 270 MH.Kupiłem teraz kołowrotek Red Arc 10400 i wszystko jest ok.Zastanawiałem się nad Penn Slammer 260 jednak zrezygnowałem.Powodem nie kupienia Slammera był brak zapasowej szpuli.Dostępność bardzo słaba, podobno można dokupić i czasem ktoś ma na forach jednak koszt znaczny bo około 100 zł.BeastMaster jest najcięższym spinningiem jaki posiadam dlatego wymaga odpowiednio mocno dobranej żyłki.W moim przypadku po prostu zdecydował brak szpuli, uważam natomiast, że jeszcze lepiej wyważyłby zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem sobie trochę recenzji o Penn Slammer 260 bardzo pozytywne daje to do myślenia..... ale jednak....waga, nawet ta 260-tka to prawie 350g, mieszkam w mieście w którym sklepy wędkarskie nie oferują sprzętu na tym poziomie....zostaje więc internet, biorąc po uwagę że mówimy o kołowrotkach powyżej 300zł w przypadku Slammera nawet chyba sporo więcej (zapasowa szpula ponoć 150!) to muszę się dobrze zastanowić.....ale dzięki za dotychczasowe uwagi, opinie i informacje oraz proszę o dalsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzięki za życzenia no i mam nadzieję, że dokonałem dobrego wyboru, to chyba kołowrotek który jak czytałem w internecie zebrał najwięcej pozytywnych opinii w tej klasie, oraz przedziale cenowym........ nie miałem odwagi na eksperymenty......konserwatyzm???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.