Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

REX Rileh 64


Marcin1234567

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

REX Rileh 64 to mały holownik, jeśli do finezji wędkowania nie przykładasz wagi możesz go używać do czego tylko chcesz.Jak dla mnie to wyjąłbym go za następne 30-40 lat i zobaczył ile jest wart :)

Co do plecionki to sam nie używam, ale z biegiem czasu szkodzi na wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim plecionka wrzynała się w plastikową szpule(ponoć można dorobić metalową?? nie próbowałem) , z żyłką było ok.

Na chwilę obecna kołowrotek ozdabia pułeczę w garażu obok delfina , czapli , 2 orionów

i innych paru pierdułek :cool:

Może jeszcze nadejdzie czas , że wróci do łask.

Pozdrawiam Marcin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy mogę użyć go na sandacza z opadu?

Lepiej NIE, chyba że musisz ....ale najpierw pomyśl;

:arrow: przynętę podbijasz kijem czy kreciołem? a może jednym i drugim ? jak agresywna prowokacja w tej metodzie ma się do tak ślamazarnego przełożenia

:arrow: brak ARB, też raczej nie pomaga przy zacinaniu twardopyskiego, wszelkiego rodzaju braki w kulturze pracy krecioła przenoszą się na uchwyt i blank , co całkiem fajnie maskuje delikatne pobicia.

Nie zaszkodzi mu plecionka?

pomijając ,fakt ,że plecionka, może zrobić krzywdę szpuli, lub rolce prowadzącej, pytanie powinno brzmieć odwrotnie; Czy rex nie zaszkodzi plecionce ? , oczywiście że tak, będzie nawijał ją w sposób gówniany i plątał, oraz wkręcał czasami pod szpule.

a do zwykłego spina na szczupaczka okonka się nadaje????????????????
TAK, ale się troszkę umęczysz :wink: a może nawet zniechęcisz, bo to nie jest idealny krecioł na początek do bezwzrokowej obsługi zwłaszcza w spiningu gdzie trzeba wykonywać bardzo wiele rzutów.

Odłóż na półkę, a jak będzie Ci się kiedyś na starość nudziło :mrgreen: to z tuninguj go trochę, np; dotocz metalową szpule, dopasuj z czegoś współczesnego rolkę pokrytą tlenkami, wywal łożyska ślizgowe daj kryte kulkowe, zmień korbkę na dłuższą i wygodniejszą itd... a krecioł będzie jak znalazł po przykręceniu do żywcówki by w pradawnym stroju ludowym [kufajka i gumofilce] zainaugurować sezon na drapieżnika :idea::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin1234567, jeżeli porównujesz stare dobre kołowrotki do, jak to nazywasz "plastikowego gówna" z bazaru za 15 PLN, to trudno nie przyznać Tobie racji.

Ale spróbuj może kiedyś czegoś ze średniej półki a zapewniam Ciebie, że zmienisz zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spininguję już parę lat.

Podczas testów domu przeszedł je prawidłowo.

Na pazerniaka się nada!!!!!!!!!!!

Tym razem holowałeś krzesło ogrodowe? Czy dalej "testujesz" sprzęt zacinając huśtawkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie:) spiningujesz tyle lat i nie wiesz?

Powiedz jak testowałeś kołowrotek bo kupiłem sobie nowy kręcioł ale jeszcze nie byłem z nim nad wodą. Chce sprawdzić czy się nada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.