Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak sprawdizc jakość żyłki (plecionki), ktorą kupujemy.


Rekomendowane odpowiedzi

Robię teraz zakupy i kupuje hurtowa sporą ilość żyłki (plecionki też) na nowy sezon. ale jest jeden problem jak sprawdzić jej jakość. Jest to dla mnie ważne bo wybieram się z nią na sumy , karpie i szczupaki.Macie jakieś sprawdzone sposoby?? Bo aj jestem zielony w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam.

Mateo - nie bardzo wiem, jak po zafoliowanej, zapakowanej w pudełko i nawiniętej na szpulę żyłce można w sklepie przejechać palcami ???

Łukasz - jedynym znanym mi sposobem jest zaprzyjaźniony lub uczciwy sprzedawca w porządnym, zaufanym sklepie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używaną? Nie wiem, czy to tak pewnie kupować używane żyłki, chyba, że chodzi Ci o sprawdzenie aktualnie używanej.

A odpowiadając na pytanie, to ze szpulki ściągnąć, sprawdzić, czy nie tworzy kółek (tyle ode mnie jak chodzi o jakość).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.