Skocz do zawartości
tokarex pontony

Sprzedam łódź kabinową "Foka 2" z pełnym osprzętem wędkarskim


Staszek

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam swoją łódź kabinową ( dawny jacht ;Foka2 ) przerobioną na łódź wędkarską . Oczywiście nie ma już omasztowania , osprzętu żeglarskiego . Wygodnie śpią 2 osoby a wszystkie "szpeje wędkarskie" i zaopatrzenie na 4-5 dni spokojnie się mieszczą. 

 

Łódź wyposażona w solar "100" który spokojnie , na bieżąco ładuje aku 100 ......... , tak więc pływać na silniku elektrycznym można w zasadzie bez przerwy , mi NIGDY nie zabrakło prądu nawet po całodziennym trolingu  a dodatkowo można ładować echosondę , komórkę , laptop itp. . Silnik to Minn Kota 55 lbs  , aku zwykłe ( nie żelowe ) "100" ( 2 letnia) . Drugi silnik to 4ro suw Tohatsu 4kM  , ma może przepłyniętych 50 godzin w sumie , wszystko sprawne , serwisowane . Echosonda Lowrance LMS - 527 C OF iGPS , polskie menu. Łódź posiada 3 kotwice ( 1 pługowa i 2 prosiaki ) . Łódka nie cieknie , sucha ,choć wiadomo jak jest ze sprzętem pływającym - zawsze można grzebać i coś udoskonalać. Łódź wyposażona w relingi ,kosz dziobowy - normalny jacht był kiedyś .... stąd jest bezpieczna , bardzo stabilna , bez żagli nie ma możliwości jej wywrócenia chyba ze przyszłaby fala no nie wiem może 4 metrowa ............... , czuć na niej bezpieczeństwo .Przyczepa podłodziowa niezarejestrowana ( nigdy z tym problemu nie było :-)

 

Za całość chcę 9,5 tys. Sprzedaję tylko w całości . Cena do niewielkiej negocjacji .

 

.

 

Łódź jeszcze na wodzie na zbiorniku Przeczyce 

IMG_20211101_092705.jpg

IMG_20211101_092647.jpg

IMG_20211101_092244.jpg

IMG_20211101_091405.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Powiedz mi gdzie ja to ogłoszenie już czytałem? 

Kurde śledząc taki temat motorowodny będzie Ci ciężko sprzedać w całości. Teraz wędkarz potrzebuje sprzętu bardziej mobilnego. Szybki desant kilka godzin i wypad na inne bajoro. Tu z tą łodzią trochę problem chyba że letnie wędkarstwo. Powiem szczerze że cena nawet atrakcyjna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, zajac222 napisał:

Powiedz mi gdzie ja to ogłoszenie już czytałem? 

Kurde śledząc taki temat motorowodny będzie Ci ciężko sprzedać w całości. Teraz wędkarz potrzebuje sprzętu bardziej mobilnego. Szybki desant kilka godzin i wypad na inne bajoro. Tu z tą łodzią trochę problem chyba że letnie wędkarstwo. Powiem szczerze że cena nawet atrakcyjna 

Dałem to ogłoszenie w kilku miejscach  :-)  i już cierpię - bo od 2 dni dostaję propozycje "nie do odrzucenia"  , włącznie z transportem do Kanady 🤣🤣🤣🤣

Cenę jeszcze ciut można zbić :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.