Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Kanał wędkarski YouTube - Lubuski Feeder TV


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na kolejny film. Tym razem klasyczny feeder i rzeka Bóbr nieopodal miejscowości Bobrowice i Kosierz. Rzeka na tym odcinku bardzo płytka, miejscami było pół metra wody....i ciężko było coś wypracować. Omówiłem mój sprzęt z którego korzystam, bo wiele osób pytało w komentarzach i wiadomościach prywatnych. Myślę, że rozwiązałem już Wasze wątpliwości na ten temat.
Oglądajcie do końca bo to co wyciągnąłem z wody...no cóż nigdy bym nie przypuszczał, że złowię coś takiego...i nie była to wcale ryba 😕 Niestety bardzo słaby początek sezonu 2024, ale nie poddaję się 🙂 przecież to dopiero początek roku 😉 Zapraszam raz jeszcze na film i do zobaczenia nad wodą 🙂
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
Witajcie 😉 po tygodniowej przerwie związaną z urlopem w końcu udało wyskoczyć się na rybki. W planach początkowo była nowa woda, niestety warunki drogowe pokrzyżowały plany i ostatecznie trafiłem ponownie na "Betonówke" w Tuplicach.
 

Usiadłem oczywiście w innym miejscu niż przed rokiem. Wtedy były leszcze teraz udało się złowić karpie. Nie były duże co zobaczycie na filmie, ale cieszę się mimo wszystko bo to pierwsze ryby w tym roku. No i nareszcie można było przetestować nowe kijki. Prawdziwy egzamin jednak przed nimi, ale pierwsze wrażenia bardzo fajne 😉 Zapraszam zatem do oglądania i do zobaczenia niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w kolejnym filmie. Tym razem wybrałem się do Nowogrodu Bobrzańskiego. Ryby tego dnia niestety nie dopisały, ale dzień spędzony aktywnie i bardzo fajnie. Wrócę tam na wiosnę w poszukiwaniu czegoś większego.

Spotkałem przy okazji lokalnego Pana, który mówił o dużych karpiach i dużych krąpiach, więc na pewno sprawdzę tą informacje na innym stanowisku. A tymczasem zapraszam na stronę i na kanał na krótki materiał z tego wyjazdu.
 

https://youtu.be/q0WOlyWrqOY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w kolejnym filmie i na nowej wodzie. Tym razem wybrałem się na stawy PZW - KWADRAT w Żarach. Ogromne problemy niestety z dojazdem, szczęśliwie dojechałem nad wodę, a dzięki uprzejmemu prezesowi Koła nr.8 w Żarach, który opiekuje się tą wodą wiedziałem już, jak w miarę normalnie wrócić do domu i jak nad tę wodę dojechać. Także dzielę się filmie z Wami tą cenną informacją.
 
A jeśli chodzi o ryby...cóż fajnie było znowu coś połowić, bo ostatnie wypady średnio rybne. Nie były to duże okazy, ale zabawa była przednia, a czas spędzony nad wodą jak zwykle bezcenny 😉
 
Zapraszam do oglądania! Link do filmu >> https://youtu.be/Q8Hy-JxSIu4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witajcie po dłuższej przerwie. W końcu rzeka i klasyczny feeder. Dość długa przerwa w wędkowaniu spowodowana naporem pracy. Wybrałem się na przeprawę promową niedaleko miejscowości Połęcko. Niestety jak to u mnie już bywa, jeden jedyny dzień gdzie udało się wyjechać na ryby i pogoda paskudna 😕

Deszcz po paru godzinach przestał jednak padać, ale wiatr dał mocno w kość. Czy przełożyło się to na ryby? Na pewno w pewnym stopniu tak, było kilka wskazań przy gorszych warunkach. Gdy wyszło słońce wszystko ucichło. Mimo wszystko fajnie było wrócić nad rzekę i poobcować z naturą. W niedalekim czasie na pewno to powtórzę bo rzeczny klimat jest naprawdę niepowtarzalny. Zapraszam na film z tej wyprawy i tradycyjnie do zobaczenia gdzieś nad wodą :)

 

 

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.