Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Szreniawa


Gobio Gobio

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

byłem wczoraj powyżej słomnik i juz wiem ze kolor wody nie jest złamany za sprawą deszczu a raczej otwartej tamy przy młynie powyżej kacic...dawnego no killa praktycznie nie ma. powyzej młyna wody niewiele a poniżej leje się kawa z mlekiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wyglądała szreniawa pow młyna tydzień temu (dopiero miałem czas ściągnąć fotki), nie wiem czy jest sens jeździć w to miejsce w tym roku...czy ktoś z łapiących na szreniawie widział juz tam takie zjawisko?

post-13387-14544973611551_thumb.jpg

post-13387-14544973611889_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dzięki za info:) Ktoś napisał posta od jakiegoś czasu a tak ogólnie widać zainteresowanie Szrenią na forum adekwatne do Danego łowiska hehe:) Bardzo dobrze że to zarybienie dodatkowe się odbędzie, pewnie dwulatek :) tylko w Przesławicach nie widziałem żeby jakieś regulacje się odbyły, jedynie parę drzew usunięto z wody chyba że w tych drugich hmm. Stwierdzam jak zresztą każdy napotkany wędkarz nad wodą, że tak słabo z rybą jeszcze nie było nigdy, jakby ryb nie było choć wierzę, że są jakieś osobne sztuki które przetrwały Trudne Warunki jak trudnych wędkarzy:) A nad rzeką jestem często w końcu kilka kroków mam. Było zarybieniem dwulatkiem i narybkiem, to tylko te Ryby się trafiały a z poprzednich lat tylko sporadycznie jak się trafił to sukces. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Możesz próbować, moje rejony ale ja ostatnio tam nie chodzę słabo z ryba jest i woda ciągle płata figle, na ten tydzień powinna być dobra. od kwietnia nie spotykam wcale wędkarzy prócz jakiś znajomych więc dzicz jest i trawska jedynie park i scieklec najwygodniej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, byłem dziś na górnej Szreni w końcu, ostatni raz byłem w maju :) Pierwsze co to gęsto i dziko, widać że nikt nie chodzi rzadnych śladów obecnośći innych wędkarzy prócz kłusowników, ciężko się dostać do brzegu żeby oddać rzut dokładny ale jakoś dałem rade, Ryba nie brała mało kontaktu jeden za to ładny, gruby pstrąg się uwiesił ponad 40 ale uderzył przy brzegu po chwili spadł:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esioslaw, a jak tam woda? bo jak byłem w niedzielę w Waganowicach to niezachęcała do łowienia, płynęła kawa z mlekiem, przejrzystość prawie żadna. Za to na Dłubni choć woda lekko podniesiona to jej przejrzystość była już ok.

Co do rybek to na Szreni na zero, a na Dłubni jak zwykle kilka maluchów.

Za to pierwszy raz byłem na Rudawie, i ta rzeka mnie pozytywnie zaskoczyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda jest w dobra do łowienia, oczyściła się już, warto próbować bo Ryba jest, wiem bo chodzę, ponad miesiąc temu jak jezdziłem przed tą brudną woda wyniki w każdym dniu padały było Ciekawie od małych pstrągów do 35 takich się najwięcej trafiało i zdarzyło się coś dużego mieć na kiju dwa piękne pstrągi ale wygrały:) i Wczoraj co miałem ładnego grubasa ale też wygrał, Trzeba zacząć chodzić, ścieżki wydeptać i kłusoli wypędzić, Dzikość Szreni odpędza wędkarzy, nikomu nie chce się przecierać przez zarośla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno sytuacja się pogorszyła jak klub upadł, Wiem jak wygląda stan wody i kłusownictwa, chociaż jeździmy na kontrole to i tak nie tak często jak powinno się, za mało osób interesuje się rzeką i nie idzie ogarnąć wszystkiego a obecność wędkarzy nad rzeką widnieje tylko do końca kwietnia, Ten rok i tak jest słaby pod względem Ryb, ciężko o dobre wyniki i zgodzi się ze mną każdy kto jeździł, Trzeba próbować bo jestem przekonany że Ryby są może mniej jest ale są małe i ładne okazy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.