Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Spodniobuty oddychające


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowym użytkownikiem.Wędkowałem ponad 20 lat lecz pochłoneła mnie inna pasja mianowicie fotografia przyrodnicza.

Mam do was drodzy koledzy pytanie dotyczące spodniobutów .Zakupiłem spodniobuty Jaxon oddychające AB-WPA, które mają mi służyć do łażenia w podmokłym terenie i czasami przejścia przez wode do pasa.W kwietniu wybieram się nad Biebrze w celu fotografowania ptaków żyjących w takim terenie.Proszę o opinie na temat tych spodniobutów -czy może ktoś z was ich używał?

Wydaje mi się że wśród wędkarzy najlepiej popytać o ten produkt.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

olesniczanin, do tego będziesz potrzebował butów do brodzenia jeszcze. Zwróć uwagę na opis: "spodniobuty do piersi; materiał: 100% nylon oddychający; but - skarpeta neoprenowa" . Myląca jest nazwa spodniobuty, powinni określić to mianem śpiochów :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.