Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wedka do dalekich rzutów


pawelw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jaką polecacie wędkę do dalekich rzutów, zależy mi na 13ft i oczywiscie 3,5 lb lub wiecej.

Ze wzgledu na transport lepsza by byla trzyskladowa, ale ze wzgledow ntechnicznych dwa sklady tez wchodza w gre.

Cena na jaka moge sobie pozwolic to 350 zł za sztukę.

Co myslicie o Robinson diaflex 3,5 lb 13 ft ? Można jeszcze spotkac promocję dwie w cenie jednej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Z mojej strony zobacz sobie takie:

Anaconda Base 3.25-3.5lb

Chub Snooper 13ft 3.5lb

Shimano Vengeance 13ft 3.5lb

Shimano Hyperloop

Nie są to typowo rzutowe kije ale w tych pieniądzach nic typowo rzutowego raczej nie znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Do rzutów black widow bo jest trochę sztywniejsza i akcje ma jak twierdzi producent "szczytową" ale raczej to coś pomiędzy a podczas holu raczej alivio bo to miękka parabola. Black Widow też dobrze amortyzuje nagłe ruchy karpia ale alivio ponoć gnie się nawet przy niedużych rybach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Potrzebuje kijek który będzie mi służył do połowu karpi,sumów jako ciężka gruntówka, żywcówka oraz okazjonalnie da się wykorzystać do połowu z plaży.

Ogłądałem w sklepie Mikado SCR Carp 3,9m cena 180zł ( wywoławcza da sie utargować jakieś 20zł )

Inną opcją był Sanger nie pamietam modelu za 300zł z małym okładem.

Moję pytanie:

Co wybrać? Prosze o konkretne propozycje.

Cena oczywiście jak najmniejsza :mrgreen: ale myślę że 200+-50 do max 350 ale tylko przy naprawde super opiniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja Polecam Shimanoo Hyperloop 3,5 lbs 13 ft sam mam 2 takie i naprawdę sprawdza się na karpia na rzeke też jest ok prace ma pośrednią nie za sztywna nie za miekka do rzutów też jest spoko ja ciężarkiem 100 g ok 100 m rzucam spokojnie oczywiście dużo zależy równiez od kołowrotka podstawą do rzutów dalekich będzie szpula long cast

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.