Skocz do zawartości
tokarex pontony

Nowe internetowe czasopismo wędkarskie Willa Raisona


Will RaisonEmag

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni koledzy Wędkarze.

Chciałbym zaprezentować wam nowość na polskim rynku wędkarskim.

Czasopismo wędkarskie prowadzone przez dobrze wam znanego Mistrza Świata z 2008r Willa Raisona i wydawce V2V. Gazeta ta będzie polską edycją czasopisma jakiego Will wydaje od 2 lat w Anglii które cieszy się dużą popularnością i uznaniem.

Dzisiejszy darmowy egzeplmarz to numer z sierpna 2010 który jest zrobiony specjalnie by zaprezentować wam jak dany produkt wygląda i co oferuje. Mam nadziej że czasopismo przpadnie wam do gustu.

Wszelkie pytania proszę pisać na maila: bialaslukaszv2v@gmail.com lub umieszczać na forum.

Pozdrawiam Łukasz Białas

okadka19.jpg

Czasopismo do pobrania

Dopiero rozpoczynamy działalność więc przepraszamy za wszelkie błędy.

Czasopismo wystartuje w kwietniu trzeba jeszcze sworzyć system płatnosci, stronne itp.

Cena czasopisma nie jest jeszcze znana ale wyjdzie około 12zł

Wszelkie uwagi/pytania mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

By pokazać Wam drodzy czytelnicy że zależy nam na Was w pierwszym wydaniu kwietniowym (i miejmy nadzieję że w następnych też) Will w dziale "Odpowiedzi Willa" odpowie na jedno pytanie od czytelników z Polski.

Pytania proszę kierować na mail bialaslukaszv2v@gmail.com w temacie proszę wpisać Pytanie do Willa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
By pokazać Wam drodzy czytelnicy że zależy nam na Was w pierwszym wydaniu kwietniowym (i miejmy nadzieję że w następnych też) Will w dziale "Odpowiedzi Willa" odpowie na jedno pytanie od czytelników z Polski.

Pytania proszę kierować na mail bialaslukaszv2v@gmail.com w temacie proszę wpisać Pytanie do Willa

A kto to jest Will ?

Jak chce to może sie tutaj zarejstrować i zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto to jest pagori? Bo Will to jeden z najlepszych wędkarzy na świecie..

pagori - zwykły ,najzwyklejszy człowiek który lubi wędkowanie. A Will jest jednym z najlepszych wędkarzy na świecie ? Kurcze dopiero teraz o nim słysze , lepszy jest od Rexa Hunta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dokładnie odczytałeś moje intencje , ale dla mnie jest to próba reklamy pod nazwiskiem jakiegoś dobrego wędkarza , dla mnie niezbyt przekonywująca bo chodzi tutaj o mówiąc wprost pieniądze , twoje cz moje. Jeżeli miałbym dostęp do tych łowisk które ma Will a dodatkowo promowałbym niektóre wyroby firm które oferują sprzęt wędkarski

(a pewnie ma ich wiele na naszywkach swojej kamizelki)pewnie na każde pytanie miałbym odpowiedz.Jeżeli chodzi o mnie to zdecydowanie wolałbym rad kolegi Supersobi który mnie powalił na kolana swiomi szczupakami łapanymi w naszym kraju niż odpowiedzią na pytanie tak wytrawnego łowcy jakim jest Will.A nawet jeżeli nie chodzi o spinning to z tego co czytam na forum to kolega maniek też ma dużo do przekazania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Pagori dalej swoje :) a zapytaj Sobiego gdzie łowi te szczupaki ?? na wisle, nidzie, moze mała glinianka ?? nie jestem z tamtych okolic ale na forum ktos pisał że to prywatne łowisko, specjalnie zarybiane i strzeżone. Poza tym co chcial byś za darmo ??? żeby ten Will Raison za swoje pieniadze krecil filmy, drukowal kilkaset tysiecy gazet i rozdawał za darmo po calej Europie ?? Zastanów się kolego zanim nastepnym razem zaczniesz umniejszać czyjejś wiedzy o wędkarstwie i praktyki zawodniczej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Pagori dalej swoje :) a zapytaj Sobiego gdzie łowi te szczupaki ?? na wisle, nidzie, moze mała glinianka ?? nie jestem z tamtych okolic ale na forum ktos pisał że to prywatne łowisko, specjalnie zarybiane i strzeżone. Poza tym co chcial byś za darmo ??? żeby ten Will Raison za swoje pieniadze krecil filmy, drukowal kilkaset tysiecy gazet i rozdawał za darmo po calej Europie ?? Zastanów się kolego zanim nastepnym razem zaczniesz umniejszać czyjejś wiedzy o wędkarstwie i praktyki zawodniczej....

Kolego zupełnie mnie nie rozumiesz, nie jest dla mnie zaszczytem zadać pytanie Willowi Raisonowi bo jest mistrzem wędkarsta, ani nie licze że on sam osobiście na nie odpowie.Nie wiem gdzie Kolega "Supersobi" łapał te piękne szczupaki bo sie nie przyznał , ale jako dowód na to co mówie i dowodząc mego tyku myślenia dodam że tymże samym szczupakiem którego złapał Sobi pan Piskorski chwalił sie w katalogu Dragona na rok 2010 , więc mistrzowie nie tylko są w gazetach i czasopismach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macko, pomówienia. Ja za to słyszałem że w Krakowie SSR kłusuje i zabiera małym dzieciom wędki.

Co do Willa Rasisona to utytułowany mistrz który sprzedaje się jako marka. Co nie dziwi bo wszyscy mistrzowie tak robią. Dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem za kasę. A ze przy tym pojawiają się nazwy firm z branży to norma. Ktoś kto poświęcił się swojej pasji i był jednym z najlepszych na świecie ma prawo teraz odcinać kupony od tego.

pagori, nie rozumiem Twojego oporu w tej materii :roll:

Edit: Wiem gdzie Sobi łowi te szczupłe i nie jest to żadna hodowla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocur czy posądzasz mnie o pomówienie ?? bo nie wiem jak mam to rozumieć ?? a co do SSR to słyszalem że w szczecinie kłusują na całego, może dlatego że dzieciom nie zabierali wędek i wyrosły na wprawnych kłusowników :D

pagori zgadzam się że wszedzie są mistrzowie, sam podziwiam ryby jakie łowisz na wiśle, z której ja nic sensownego nie potrafię zlowić,,, wiekszość mistrzów jest jednak anonimowych (taki np. dziadzio który odcinek rzeczki i zachowanie ryb zna jak własną kieszeń, jest dla mnie wartościowszy jesli chodzi o wiedzę o przyrodzie i rybach niż neoprenowy mistrz kół wszelakich)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pagori zgadzam się że wszedzie są mistrzowie, sam podziwiam ryby jakie łowisz na wiśle, z której ja nic sensownego nie potrafię zlowić,,, wiekszość mistrzów jest jednak anonimowych (taki np. dziadzio który odcinek rzeczki i zachowanie ryb zna jak własną kieszeń, jest dla mnie wartościowszy jesli chodzi o wiedzę o przyrodzie i rybach niż neoprenowy mistrz kół wszelakich)

Wyjąłeś mi to z ust dziekuje i wcale na myśli nie mam siebie. Bo rekord polski złapanego leszcza widziałem nie raz większy niż jest aktualnie publikowany w gazetach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Pagori nikt się nie podszywa pod Willa. Te internetowe czasopismo jest robione od ponad dwóch lat w UK przy współpracy Willa i wydawcy V2V. To co ja prezentuje będzie Polską edycją tego czasopisma i mogę ci zagwarantować żę to Will odpowiada na te pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mistrzostwo to uniwersalizm. Podziwiam ludzi którzy łowią dobrze na każdym łowisku, czy to jest szybka czysta rzeka we Włoszech, czy duże i płytkie jezioro Velence. To odpowiada mojemu stylowi wędkowanie, gdzie mam czas np. raz, dwa razy w tygodniu wyskoczyć na kilka godzin i chce mieć wtedy dobre wyniki. Opowieści o dziadku z bambusem co to nałowił siatke kabanów mnie nie ruszają, bo to mistrzowie jednego łowiska, rozpracowywanego latami. Złośliwi powiedzieliby że gdyby codziennie sadzać szympansa w tym samym miejscu nad rzeką to po pewnym czasie też zacząłby mieć dobre wyniki. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to pojechałeś z tym szympansem :) ale uwierz mi że dziadek z bambusem potrafi nieraz więcej niż profesionalisty z sprzętem za tysiące zł i tonami markowej zanęty. Nie twierdze jednak i nie podważam wiedzy i profesjonalizmu Willa Raisona, a pytanie rzeczywiście możesz zadać: czy jest lepszy od Rexa Hunta i czy przyjechał by do nas jak Rex i spróbował połowić na Wiśle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 euro za wydanie elektroniczne to na polskie warunki to trochę drogo. Wole póki co wersje papierkową gazet wędkarskich do kibelka :). Z drugiej strony , kolejne czasopismo o tematyce wędkarskiej na naszym rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.