Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość feeder

Witam wszystkich :) Jestem Piotrek i mieszkam w Szczecinie. Moją ulubioną metodą połowu jest spinning i feeder. Łowię głównie w Odrze w miejscach oddalonych od miejskiego hałasu. Moimi ulubionymi łowiskami są rzeki i wszelakie kanały (duże jak i te małe), nie przepadam za wędkowanie w jeziorach. Ulubioną rybą jest boleń, którego cały czas staram się poznać choć jest to trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam!!! Jestem tu nowy. Nie tylko tu. Wędkuje od.... MIESIĄCA... . Niestety nie miał mnie kto podszkolić w wędkarstwie. W mojej rodzinie jestem prekursorem.

Nie denerwujcie się ze bede pytał o rzeczy które dla Was są oczywiste. Ponad miesiąc jeżdże na ryby (często) i jeszcze nic nie złowiłem. Ciągle musze uczyć sie na swoich błędach. Dlatego byłbym wdzięczny gdyby mi ktoś pomógł w jakiejs trudnej dla mnie sytuacji.

Pozdrowienia od KOTA :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imie Asia pochodze z Wroclawia aktualnie mieszkam w Sheffield, moja przygoda z wedkarstwem rozpoczela sie w Anglii. Od roku lowie glownie na zbiornikach zaporowych metoda splawikowa. Za dwa dni wybieram sie na nocne lowienie wegorzy. To moja pierwsza proba lowienia z gruntu. Trzymajcie kciuki. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wędkarzy mam na imie Paweł. Moją ulubioną metodą jest drgająca szczytówka nie pogardze też spławikiem. Najczęściej odwiedzanymi zbiornikami i w miare rybnymi są zal Szałe , Zegrzyński , Sulejowski oraz Chańcza , może nad jednym z nich się spotkamy połamania kija?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :grin:

Mam 26 lat pochodze z Lubelskiego ,ale ostatnie kilka lat mieszkam w USA .Wedkuje ok 20 lat juz,przez pierwsze 11 lat przygody z wedkarstwem lowilem glownie na splawik ,nastepnie zarazilem sie spinningowaniem

Tak wiec ostatnie 9 lat to glownie spinninguje

Moja ulubiona ryba jest szczupak,ale ogolnie lubie lowic wszystkie ryby drapiezne i lowie rowniez sporo bassow ,pstragow oraz okoni

Pozdrawiam i zycze jak najlepszych polowow :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem Krystian pochodzę z okolic Wrześni , województwo Wlkp . Wędkarstwem ciesze się już dość długo a mianowicie od 6 roku życia kiedy to mój wuja pokazał mi jak się łowi ryby ;) od tamtego czasu lubię sobie posiedzieć nad wodą. Przez długi okres czasu łowiłem na spławik ale ostatnio (jakiś rok temu) zaciekawił mnie spinning i bardzo mi się spodobał ;) Moje ulubione ryby to karp i szczupak , z większymi okazami fajnie się walczy, zawsze mała adrenalinka jest ;)

Chyba tyle wystarczy :D pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

mam na imię Zbigniew, obecnie mieszkam w Northampton.

Niedawno zostałem oszukany (jak się okazuje, nie tylko ja) przez sklep internetowy NaRyby.com.pl - dlatego postanowiłem dla zasady ostrzec przed tym sklepem innych użytkowników.

Sprawę na policję zgłosi w tym tygodniu mój syn mieszkający w Polsce.

Z góry przepraszam za taką prywatę, ale uważam, że im mniej oszustów w internecie, tym lepiej dla nas wszystkich.

Pozdrawiam całą brać wędkarską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Jestem Przemek, mieszkam w Warszawie, ale rodzinnie silnie jestem związany z Tarnowem.

Lowię od dziecka, głównie w Tarnowie - w Dunajcu, a w okolicach Wwy - Zegrze, Bug i Narew poniżej Dębego, od niedawna Rządza i Jeziorka pstrągowe odcinki.

Lubie aktywne metody - spining, muche, przeplywankę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam na imię Roman. Jestem z okolic turku/wlkp. Moja ulubiona metoda jest łowienie na ds-a ale bawię się tez w karpiarstwo i spławik. Mama nadzieję ,że informację zdobyte na forum mi pomogą ale i moja wiedza sie tu komuś przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo jestem z trojmiasta lowie wszystko i tylko gdzie się da, jednak drapoeżniki wolę najbardziej, staram si ew trakcie czasu wolnego wyskoczyć nad wodę i posiedzieć z wędziskiem lub pospiningować z brzegu z wody jak tylko się da

jaszczur :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam na imię Marcin jestem totalnym amatorem i początkującym wędkarzem choc ma już 31 lat. W tym roku w maju zacząłem swoją przygodę z wędką. Mieszam od urodzenia w Bydgosczy. Mam nadzieję że dowiem sie na tym forum paru ciekawych rzeczy zgłębie tajniki wędkowania i zarażę się wędkowaniem jeszcze bradziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam na imię Wojtek mam 15 lat, swoją pasję wędkarską zacząłem już od 10 roku życie łowię między innymi na metodę spławikową, gruntową, spinningową...

Pozdrawiam Wszystkich Wędkarzy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem Michal , myslowice , pierwsze wedkowanie przedszkole sprzet to patyk sznurek i haczuk z drutu itd zadna ryba sie niepokusila :oops: niestety terazniejszosc , ulubione metodu to grunt nocka i splawik przymierzam sie do spiningu zobaczymy co z tego wyjdzie pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich. Nazywam sie Mateusz i jestem z Warszawy od dziecka łowie ryby zaczynałem od karasi u dziadka na wsi a sztuki był spore bo po 30-35 cm:) Teraz łowie głównie w wakacje albo jak mam czas.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mama na imię Paweł z jestem małej wsi pod Garwolinem wędkowaniem zajmuję sie od niedawna łowię głównie na Wiśle i na stawach nie jestem nastawiony na jakąś konkretną rybę porostu co bierze to łowię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.