Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam wszystkich :o Mam na imię Marcin i mam 29lat. Wędkuję od kiedy pamiętam... Próbowałem prawie wszystkich metod, ale ulubione to spławik, grunt i czasem spinning. Sukcesów parę było (zwłaszcza w tym sezonie), a mogło być więcej :mrgreen: Łowienie to moja pasja i chcę to robić coraz lepiej. Dlatego tu jestem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imie Rafał

mam 14 lat i pochodze z Głogowa

łowie ryby od 5 lat

ulubione łowiska:

-zatoka odry (za borkiem)

-mileszyn(zwany opalikowanym)

-staw podkowa(koło droglowic)

-czasem odra, ale żadko

-no i inne żadziej przeze mnie odwiedzane

lubie spiningowanie i łowienie na żywca no i oczywiście łowienie na spławik:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich kolegow moczacych kija :wink: .Mam na imie Sylvester jestem ze slaska i mam 35 lat.Wedkuje od dziecinstwa i to jest moja najwieksza zyciowa pasja!.Niestety od 4 lat nie przebywam w kraju i bardzo brakuje mi wypadow na ryby.Mam nadzieje ze niedlugo wroce do kraju,a wtedy wybiore sie na miesieczna wyprawe po wislanego suma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam na imię Przemek i aktualnie mieszkam i studiuję we Wrocławiu.

Wędkarzem jestem raczej początkującym choć wędkuję od kilkunastu lat :) ale niezbyt intensywnie i głównie z ojcem wiec nie mam nawet karty wędkarskiej :D, ale planuje wyrobić w przyszłym roku. Do tej pory łowiłem przeważnie na spławik ale ostatnio zainteresowałem się spinningiem. To chyba tyle o mnie

Pozdrawiam Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wzsystkich :smile:

Mam na imie Marcin i wedkuje od najmłodszych lat. Jednak na poważnie zajmuje się wędkarstwem od niedawna czyli jakieś 4 lata. Moja ulubiona ryba to okoń, metoda połowu - kazda skuteczna, ulubione łowisko jezioro Miedwie. Bywam również na Regalicy (Cegielinka) i kilku innych łowiskach.

Pozdrawiam i życzę wszystkim TAAAAkiej ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na imię mam Grzesiek, pochodzę z dolnegośląska. Tam właśnie nauczyłem się wszystkiego co związane z wędkarstwem. Czasami łowię na zaporówce, czasami pojadę nad rzekę polatac za pstrągiem czy lipieniem. Wędkarstwo kocham nad życie, chyba jestem po prostu na nie chory. Ogólnie-student, 24lata, zainteresowania spin czasem mucha. Obecnie związany z zachodniopomorskiem i z Odrą:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na imię mi Grzegorz - dla znajomych miki - mam 32 lata.

Mieszkam od urodzenia w Legnicy - trochę wędrowałem po Polsce ale w końcu wróciłem "na stare śmiecie" :mrgreen:

Wędkuję od 6 lat - próbowałem prawie wszystkiego (nie próbowałem muchówki - ale jak nadarzy się okazja to na pewno skorzystam) - ulubione metody to feeder i spinning.

Główne łowiska to wody stojące w okolicy Legnicy - Kunice, Słup, Tatarak, Szczytniki, Koskowice. Sukcesów za dużych nie miałem (choć dla mnie były niezłe) - w niedalekiej przyszłości dodam w podpisie :wink:

Obecnie moim marzeniem jest sandacz którego jeszcze nigdy nie udało mi się przechytrzyć - ale pracuję nad nim :)

Poza wędkami interesuje mnie sport, kosmologa, turystyka, akwarystyka oraz wszystko co związane ze zjawiskami niewyjaśnionymi i nadprzyrodzonymi.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i mam nadzieję, że pomożecie mi w zakupie lepszego sprzętu (po 6 latach sukcesów i porażek stwierdzam, że warto zainwestować w lepszy sprzęt) oraz udzielicie cennych rad dotyczących "wyjmowania" ryb (choćby wspomnianego sandała) oraz - ogólnie - tego wspaniałego hobby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem Wojtek :mrgreen: Swoją przygode wędkarską zacząłem 10lat temu,począwszy od bambusowego kija i jakieś żyłki,poprzez kompletowanie sprzętu,aż do wygrywania prestiżowych zawodów(np.Drużynowy Mistrz Śląska w Wędkarstwie Spławikowym z 2007 r.). Lecz Od kilku lat Moją Pasją stały się wyjazdy na Sandacza,Spinning,łódka to jest własnie to.Powiem szczerze całkiem nieżle mi idzie :wink:

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.