Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich kolegów i koleżanki. A więc postanowiłem przyłączyc do społeczności haczykowej.Na imię mam Przemysław obecnie mieszkam w Oleśnicy,mam 29lat wędkarstwem interesuje się odkąd pamiętam.Moje ulubione dysypliny wędkarskie to chyba wszystkie :wink: Do zobaczenia na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam po 3-letniej przerwie, więc postanowiłem, że wpiszę się tu jeszcze raz. W zasadzie dopiero teraz, tj. od sezonu 2010 wracam do wędkowania częstszego niż okazyjno-wakacyjne, więc na pewno będę miał parę pytań odnośnie sprzętu itp.

Aha, przed laty napisałem coś takiego:

Moje rekordy nie są być może imponujące, ale każdy z nich dostarczył mi sporej radości. Do bardziej "spektakularnych" należą 80cm szczupak (nie pamiętam niestety wagi) oraz kilogramowy linek.

Ostatnio bawiłem się miarką i doszedłem do wniosku, że szczupły urósł wtedy jakieś 10 cm. :D Tak to już jest z rybami życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,na imię mam Piotr mam 30l i jestem z Gdańska.

Jestem początkującym wędkarzem-a wa zasadzie to chcę nim zostać od przyszłego sezonu :oops: ,na razie skupiłem się na spiningu (okoń, sandacz) teraz chłonę wiedzę zawartą między innymi na waszym forum i kompletuję sprzęt,niestety nie mam w śród znajomych osób uprawiających ten "sport" dla tego liczę że zechcecie podzielić się zemną swoją wiedzą :mrgreen:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow po kiju jestem Mariusz mam 29 lat. Wedkuje.......całe życie, głównie spinning i jeszcze raz spinning. Mieszkam pod Warszawa, duzo wedkarzy i prawie nie ma gzdie polowic, to co zostalo to sprzedane albo zaraz sprzedadza dlatego Wisła, Narew, Bzura, tam wedkuje, lubie, szkoda tylko ze daleko.

Pozdrawiam wszystkich, polamania kija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, witam, mam wiele pytań i postaram się je zadać, jetem dociekliwy i mówię prosto w oczy. Posty moje mogą być dociekliwe i drążące. Brzydzę się kłamstwem i wywyższaniem się. Dbam o czystość języka.

Byłem tu u Was nie raz jako gość.

Teraz jestem :wink::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Mam na imie Krzysztof.Mieszkam w Świdwinie (zachodniopomorskie)dotychczas łowiłem na jeziorkach Swidwinek oraz Bukowiec.Jestem tu nowy.Wracam do hobby po 10 letniej przerwie.Ulubiona ryba leszcz,a metoda to spławik,grunt.Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Jarek. Trafiłem tutaj, ponieważ uważam że jest to najbardziej rozwinięte forum w sieci, wędkuje od 6 lat, ale dopiero rok temu moje wędkowanie zaczęło przynosić rezultaty, łowię na zbiorniku zaporowym w Kozłowej Górze (koło Piekar Śląskich), mam nadzieje że dzięki temu forowi rozwinę swoją wiedzę na temat wędkarstwa, jak również postaram się odpowiedzieć na pytania innych, o ile będę umiał na nie odpowiedzieć. Łowię głównie sandacze na spinning. POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, Paweł jestem. Wędkarz od dzieciaka :) Ile to razy do szkoły się nie szło, bo z mostu widać było klenie :):) Lubię pobawić się batem i tyczką, ze spinem też czasem biegam. Od dłuższego czasu strasznie zaniedbałem hobby, choć może za to ileś sandaczy więcej w wodzie pływa :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Jestem tu nowy i liczę na to że bd mógł dużo się dowiedziec co pomoże mi w mi w przyszłości na łowisku. Mam na imię Kuba pseudo wróbel mieszkam w Sanoku nad Sanem, jestem studentem AWF, zawsze kochałem łowić ryby ale jak było się małym to znało się tylko technike na chleb i od czasu do czasu zaszpanował kukurydzą czasy się zmieniły od 3 lat wziąłem się poważnie za wędkarstwo karta wędkarska sprzęt i te sprawy wszyscy tu obecni napewno pamiętają swoje początki. Więc tak jak mówiłem łowiłem od dziecka ale teraz tak na serio ale ciągle czuje taki niedosyt czuje że brak mi podstawowej wiedzy a lubię spinning tutaj nie ma za duzego problemu bo prawda jest taka że kupuje przynęty i rzucamy trzeba póbować na wszytko po trochu mętodą prób i błedów dojdziemy do celu;) także interesuje mnie wędkarstwo karpiowe i tu pojawia się problem ponieważ nie wiem czy nęcić i kiedy odrazu powiem że łowisko na jakim łowie to zalew i stawy z dnem mulastym i nie wiem czym nęcić czego używać żeby dobre wyniki osiągnąć dodam że lubie łowić na spławik ale i gruntem nie pogardze;) powiem jeszcze jak się tak rozpędziłem że od kilku dni poznałem kolegę na roku i dowiedziałem się że jest reprezentantem Polski juniorów w łowieniu na muchę a ja zawsze bylem ciekawy jak to jest na muche łowić widziałem dużo muszkarzy i podoba mi się ta metoda ale wydaje mi się bardzo skomplikowana po opowiadaniach kolegi spodobało mi sie ten sposób łowienia ryb ma mi jakiś sprzęcik załatwić;) to by było na tyle. Ciesze się że znalazłem to forum czytaja tematy myśle że dowiem się od Państwa dużo niezebędny na łowisku informacji i moje osiągi się się poprawią (ale nie chcę mówić że jestem niezdarą) poprostu potrzebuję żeby ktoś mnie nakierował i wytłumaczył powiedział co jest dobre kiedy i jak? dziękuję liczę na pomoc pozdrawiam serdecznie wszystkich użytkowników. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tom3hs

Witam mam na imię Tomek ,lubię w szczególności łowić na rzekach technika specjalność wyczynowe łowienie na spławik ,spining szczególnie na przynęty gumowe posiadam na swoim koncie kilka wygranych zawodów w moim kole jestem mistrzem :lol:

tak wiec mam 21lat kocham wędkarstwo od dziecka wiedziałem że to coś dla mnie :lol: gdy miałem kilka latek jak oglądałem wędkarskie filmy to dostawałem mocy :grin: i bzika

lubię pomagać mam duży zasób wiedzy wędkarskiej i chętnie doradzę nie lubię łowić na grunt :???: robię zdjecia rybek no i je wypuszczam ,brzydzę sie mięsiarzami ,jestem ochotniczym strarznikiem SSR

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.