Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam wszystkich. Właśnie sie zalogowałem wiec niejestem zabardzo obyty w sprawnym klikaniu po forum, jestem ze śląska i można śmiało powiedziec że jestem bardzo początkującym "wędkarzem" :oops: , chociaż już od roku podpatruje kolegów jak łowic oraz często zaglądam na forum haczyka. Jak na razie łowie tylko na grunt, poniewaz moi "trenerzy" (koledzy) tez tak łowią wiec jest mi łatwiej. Lubie sport, kocham przyrode a ostatnio chyba podkochuje sie w wedkarstwie. Staram sie łowic 1-3 razy w tygodniu zależy głównie od pracy. Jak na razie duzo czytam i trenuje ten piekny sport jakim jest wędkarstwo, wiec niebęde zabardzo przeszkadzał na forum, bardziej podglądał i sie uczył. Mam juz kilku idoli na forum i niektórych bardzo podziwiam za ich fachowość. To chyba tyle :oops: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec niebęde zabardzo przeszkadzał na forum, bardziej podglądał i sie uczył

Witaj! Każdy post na forum jest cenny :wink: Pytaj, chwal się sukcesami (choćby to była płotka na 15 cm :wink: ), bo na tym polega uczestnictwo w Naszym forum :razz:

podkochuje sie w wedkarstwie. Staram sie łowic 1-3 razy w tygodniu zależy głównie od pracy. Jak na razie duzo czytam i trenuje ten piekny sport jakim jest wędkarstwo

Będzie z ciebie wędkarz pierwsza klasa :wink: Przy okazji witam wszystkich nie witanych a tak licznie przybywających :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem tu swiezy mam na imie Tomek mam 27 lat jestem z wyspy Wolin (wody mi nie brak). Wedkarstwem interesowalem sie od malego smarka pozniej uprawialem wyczyn.

Od 7 lat nie wedkowalem az znowu zaczolem gdyz to ma sie we krwi :mrgreen:

Moje ulubione metody wedkownia to tylko splawik z bata lecz spining tez lecz bardzo slabo.

Dalej mam zamiar wiekszosc poswiecic metodzie bata lecz w tym roku chcem jeszcze sprubowac metody feeder (w tedy ta metoda wogule nie byla mi prawie znana).

Pozdrawiam wszystkich tu na forum kolegow a i moze kolezanki po fachu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Tomek mieszkam pod poznaniem. Mam 11 lat. Lowie 4 lata. Zaczynałem od spławika teraz łowie na Grunt i Spining. Do spławika też czasem wracam. Niestety nie mam z kim łowić. mój dziadek który mnie nauczył mieszka 100km od poznania. A tata nie lubi, siostra nie lubi mama troche lubi. A samemu mi nie pozwalają łowić. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie na imię mam Kamil prawie 30 lat mam synka który ma miesiąc :lol:

wędkarstwem interesuję się od zawsze ale niezawsze w polsce miałem czas i fundusze teraz mieszkam we Włoszech od 3 lat właśnie dostałem kartę wędkarską i zaczynam podbój wód włoskich narazie zacznę od spiningu ( doświadczenie z polski i ulubiona metoda) a z innych zainteresowań to jazda wózkiem w terenie (poza tym myślę że ten typ auta przyda sie w dojeździe na łowiska) witam i pozdrawiam wszystkich na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, siema wędkarzom !!

Mam 20 lat i wędkuje od jakiś siedmiu!

Mieszkam tymczasowo na wsi i mam w pobliżu mnóstwo jezior, stawków i rzek, raj!!

Najbardziej lubie przemierzać brzegi zarośniętych zbiorników ze spiningiem w ręku!!

Myśle że to wystarczy jak na początek!!

Jeżeli ktoś z was interesuje się kulturystyką zapraszam na gg lub PW.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie macie ludzie!! mam na imie Kacper i mam 16 lat wędkuje trzeci rok, mieszkam w extra miejscu iż jest tu kilka dużych jezior, kilka dużych stawów oraz rzeki radew. tego roku postanowiłem poświęcic wolny czas spiningowaniu. ale do tej pory wedkowałem na spławik i grunt, przez te 3 lata raczej nie złapałem nic dużego, poprostu cieszyłem sie z każdej złapanej rybki. moje zainteresowania to wędkarstwo i mechanika samochodowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.