Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytskich zarażonych !

Mam na imię Kamil, mówią na mnie Gofer. Lat mam niewiele. Mieszkam w Sosnowcu, wędkarstwo praktykuje od 1995 roku. Bez euforii, czasem wygrałem jakieś zawody, czasem zaczepiłem coś większego. Jestem po maturze od pażdziernika zaczynam studia na pierwszym roku o kierunku wędkarskim :wink: Zainteresowania to sport, turystyka i wspinaczka. Ulubiona ryba to bezwątpienia LIN. Ulubione wody to : Wisła w Kamieniu, Poraj i Paprocany. POZDRAWIAM WSZYTSKICH

P.s Mam nadzieje , że zabieracie nowych na zloty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam serdecznie wędkarskie grono :wink: Mam na imie Maciek i mam 17 lat. i można powiedzieć że w wędkarstwie jestem nowicjuszem, chociaż wędkuje już od ok. 5 lat mimo ni znowu takiego krótkiego stażu nie byłem na wielu łowiskach... I pragnę dołączyć do waszego wędkarskiego grona i myślę że będę dobrze tu przyjęty! Jeszcze raz serdecznie witam i pozdrawiam szanowne grono weteranów wędkarstwa!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na imię Radek, mam 16 i na nowo zainteresowałem się wędkowaniem ale już nie spławikowym ale konkretnie spinningiem. Niestety jestem kompletnym nowicjuszem ale dzielnie czytam forum i zamierzam zmienić te miano. Mam nadzieje ze nie będę zbyt uciążliwy i nachalny.

Witam wszystkich forumowiczów :grin: !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Mam na imię Piotr, na karku 26 wiosen, nad wodę z wędką jeżdżę od 14 lat.

Na rybach bywam dość często, a ulubioną metodą jest spławik.

Generalnie łowię małe rybki, średniaki zdarzają się sporadycznie.

Ulubione rybki to okonie i liny...

Łowiska na których można mnie spotkać to Jeź. Jezuickie (Chmielniki) oraz rzadziej Borówno.

Witam Wszystkich!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marpas

Witam wszystkich.

Wędkuję od kilku lat. W większości Wisła (od G. Kalwarii do Maciejowic, można mnie spotkać na obydwu brzegach), czasami morze. Najszęściej grunt (DS), rzadziej spinning. Jest tu może ktoś z okolic Tarczyna? Mrokowa? Janek? Grójca? Południa Warszawy?

pozdrawiam,

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo

MAm na imię paweł wędkuje od ok. 3 lat i jakoś mi idzie :)) jestem członkiem PZW (kołó spółdzielca w stargardzie ) głownie to łowie takie większe rybki jak karp na stawach specjalnych ale czasami się pójdzie nad rzeka i szczupca wyciągnie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ! Mam na imię Marek. 29 lat, pochodzę z Wa-wy. Łowię w zasadzie już od podstawówki, czyli ponad 15 lat (głównie na Mazowszu). Początkowo przez wiele lat metodą spławikową, a od kilku lat polubiłem spinning. Osiągnięć dużych brak, ale wędkarstwo sprawia mi wielką frajdę :wink: Pozdwiawiam Wszystkich !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Wędkuję od kilku lat. W większości Wisła (od G. Kalwarii do Maciejowic, można mnie spotkać na obydwu brzegach), czasami morze. Najszęściej grunt (DS), rzadziej spinning. Jest tu może ktoś z okolic Tarczyna? Mrokowa? Janek? Grójca? Południa Warszawy?

pozdrawiam,

Marcin

Witaj ! Ja jestem z krańca zachodniego Wa-wy (Jelonki), znam trochę okolice Grójca..

Pozdro

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. ma na imię Wojtek. Jestem z pod Opola. Łowię pare lat. zacząłem łapać spinningówką i barszo mi sie to podobało, ale nadszedl czas na grunt. Moją ulubioną metodą jest spinning a zaraz potem grunt. nie jestem zbytnio doświdczonym feedrowcem ale coś tam potrafię na forum jestem pare minut może godzine :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema ja nazywam sie Dawid mam 19 lat jestem z opola lubelskiego mam niedaleko do wiselki wiec tam najczesciej lapie rybki . Z technik polowu lubie spining , grunt jak i splawik. Narazie moja najlepsza ryba to karp ponad 5 kilo ale poprawie swoj rekord poniewaz ucze sie od starszych i bardziej doswiadczonych;-) jak zlapac duzego suma na wisle ostatnia widzielem jak wyciagneli sztuke na 25 kg!!! Zycze wszystkim powodzenie elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marpas
Witam wszystkich.

Wędkuję od kilku lat. W większości Wisła (od G. Kalwarii do Maciejowic, można mnie spotkać na obydwu brzegach), czasami morze. Najszęściej grunt (DS), rzadziej spinning. Jest tu może ktoś z okolic Tarczyna? Mrokowa? Janek? Grójca? Południa Warszawy?

pozdrawiam,

Marcin

Witaj ! Ja jestem z krańca zachodniego Wa-wy (Jelonki), znam trochę okolice Grójca..

Pozdro

Marek

Witaj. Gdzie łowisz? Szukam kompana na Wisłę (od G. Kalwarii do Kozienic, najczęściej ujście Pilicy, pod warunkiem, że jest miejsce). Jednak w większości łowię na grunt. Spinning rozkładam na początku zasiadki albo pobawię się trochę jak nic sie nie dzieje na gruntówkach. Pozdrawiam. Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nazywam się Bartek mieszkam na Mazurach, a więc jest gdzie sobie połowić. Wędkuje od dzieciństwa trafiło się przez ten czas trochę okazów.

Wędkuje na spinning,grunt, spławik, mucha, ale oczywiście moją ulubioną metodą jest spławik i to na nią najwięcej ryb złapałem.

Do tej pory podglądałem was na forum ale w końcu się zarejestrowałem.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów Bartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem szczecinianinem, mając 25 latek z tego wedkóje jakieś 20. Interesóje mnie głownie spin rzeczny, jeziorowy tam gdzie woda tam i ja ze swoja wedeczką heheh.Chętnie wybiore sie na wspolne wedkowanie z kimś z tego samego miasta.

Swoje pierwsze kroki stawiałem nad jeziorem wełtyń i znam je od podszewki, tam padały moje pierwsze rekordy jak i pierwsze łowione na spinning rybki-apropo teraz to juz studnia-:(

Pozdrowionka dla wszytkich forumowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.