Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

heheh najlepszy łowca w okolicy ale w promieniu 100m :):P bez obaw ani to prowokacja ani ..................sami sobie dopiszcie:)

Teraz ciąży na mnie odpowiedzialność, by owe słowa potwierdzić i podeprzeć konkretną rybką heheheh.:P

Jak neptun pozwoli będzie i ryb dowoli, jednak ten neptun ostatnimi czasy skąpi swego dobrodziejstwa, rybki są ale zaklęte i chyba mają strajk głodowy, a moze to tylko nasze polskie realia do , których pomalutku należy sie przyzwyczajać. Szkoda jednak że kolejne pokolenia będą zmuszone łowić na komercyjnych kałużach a nie na łonie przyrody w dzikich miejscach.....cóż :(:(

Pozdrowionka i miłego dzionka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na imie mam Tomek, mam 19 lat i mieszkam w podwarszawskim Piasecznie... Wedkuje od 8 lat a wedkarstwem zarazil mnie moj Ojciec. Preferuje wedkarstwo splawikowe i czasami gruntowe. Moje osiagniecia to I miejsce w mistrzostwach splawikowych kola nr.17 w kat. mlodzik (2003r) oraz I miejsce w podlodowych mistrzostwach mojego kola nr.17. (2004r) Po dwoch latach przerwy w uprawianiu tego cudownego sportu na nowo odnalazlem zapal i chec do wedkowania i staram sie szybko nadrobic stracony czas:P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem z dobczyc (okolice krakowa, jakies ~ 40km). Łowie od ponad 7 lat. Moją ulubioną metodą wedkarstwa jest SPINNING. Przeważnie łowię na jeziorze. Jak to na spinnig łowię ryby drapieżne, chociasz nie wykluczam złowienia ryby spokojnego żeru (mile widziane).

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc, jestem Ola, mam 16 lat i dopiero mam w planach rozpoczęcie wędkowania :) (Ostatnio spotkałam wujka, który mnie do tego namawia ;) ) Mam nadzieję, że pomożecie mi zacząć moją przygodę z wędkarstwem, bo to chyba fajne jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia z Gdyni

wedkarstwo to moje hobby od przedszkola, tak naprawdę nie pamiętam od kiedy wędkuję. interesuje się każdą odmianą wędkarstwa, nie próbowałem jeszcze tylko muszki :-) a ostatnio fascynuje mnie morze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam na imie Dawid ma 20 lat i jestem z wrocławia, wedkuje od 9 lat, ostatnio w gre wchodzi tylko spining. Mam zamiar kupic ponton navigator 3, do plywania po odrze jesli wiecie cos na temat tego pontonu to piszcie. pozdro dla wszystkich :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników portalu.

Jestem ponownie zahaczony przez mojego siostrzeńca - tomek1 , który zwerbował mnie po 15 latach zastoju.kiedyś byłem prawie wyczynowcem , potem tylko sporadycznie na łowiskach komercyjnych ale mam na koncie również organizacje zawodów wędkarskich spławikowych.teraz mam zamiar intensywnie łowić ale najpierw muszę pouzupełniać sprzęt ponieważ mój jest sprzed epoki .Mieszkam w Chybiu koło Skoczowa ale łowie na stawach lokalnego stowarzyszenia wędkarskiego w okolicach Czechowic i Goczałkowic.Moje okazy to szczupak 2,5 kg oraz węgorz 86 cm nie pamiętam ile ważył .

Miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sznaucer napisał/a:

Witam wszystkich użytkowników portalu.

Witaj :wink:

Mam nadzieję, że staniesz się aktywnym forumowiczem :razz::wink: I zrobimy niejedną fajną relację ze wspólnego wędkowania :mrgreen: Np. taką jak ta:

Witamy szanownego Wuja, Tomka oczywiście :wink:

Mamy nadzieję, że zastój mamy już za sobą.... liczymy na oscar'owe relacje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. ostatnio postanowilem wrocic do mojego hobby z dziecinstwa ktore zaszczepil mi dziadek i po paru wypadach (pomimo ze nic specjalnego nie zlapalem) wkrecilem sie na nowo. pewnikiem bede czestym gosciem na tym forum. pozdrawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz wita społeczność haczyka

Mam 36 lat ( trochę dużo jak na początki ). Wędkarstwem zainteresowałem się poważnie od dwóch miesięcy , łowię w Szczecinie na odrze na odcinku od Wiskordu do mostu na autostradzie , moje osiągi są na razie mizerne ale szybko się uczę i mam nadzieję , że się poprawią . Kiedyś uważałem moczenie kija za śmiertelną nudę ale teraz wiem co straciłem przez te wszystkie lata .

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.