Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Serdecznie przepraszam wszystkie Panie, iż nie pozdrowiłem Szanownych Kolezanek. Niecodzienny to widok nad wodą wedkujacej kobiety, przeważnie łowią panowie a ich połowice zażywają kąpieli słonecznych itp. uciech na brzegu.

Jeszcze raz serdecznie przepraszam za popełniną gafę i życzę wszystkim wędkującym Paniom "wszystkiego najdłuższego" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jony nie ma za co przepraszać, jak siedzę nad wodą i ktoś podchodzi to też wali: I jak Panie biorą? Ja się odwracam, a gość blady :wink::lol::lol:

życzę wszystkim wędkującym Paniom "wszystkiego najdłuższego" :mrgreen:

Dziękujemy :mrgreen:

Połamania kija :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolezanki wedkarki i kolegow wedkarzy :)

Na imie mi Jurand mam 24 lata mieszkam w stolicy

Lapie rybki od prawie 10 lat.Glownie lowie na spinning

Ulubione lowiska to rzeki niedaleko warszawy jak i zalew zegrzynski

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jony nie ma za co przepraszać, jak siedzę nad wodą i ktoś podchodzi to też wali: I jak Panie biorą? Ja się odwracam, a gość blady :wink::lol::lol:

Kurcze też bym zbaraniał na widok samotnej kobiety nad wodą :mrgreen: a muszę dodać że już niejedno w życiu widziałem. :wink:

ps. Madi strasznie Ci zazdroszczę, że masz w zasięgu ręki połączone moje dwie pasje:

wodę i góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze też bym zbaraniał na widok samotnej kobiety nad wodą :mrgreen:

No nie wątpię :wink::lol:

Madi strasznie Ci zazdroszczę, że masz w zasięgu ręki połączone moje dwie pasje:

wodę i góry

W takim razie zapraszam na III Zlot Społeczności haczyk.pl, który prawdopodobnie odbędzie się w moich okolicach, a rozmawiamy o nim w tym temacie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam (Nicki znajome i te ktorych nie znam)

Grzesiek -Chory nieuleczalnie od 26 lat

Kielce i okolice ale z wedka widzieli mnie juz prawie wszedzie

mucha i spinnning przynajmniej poki z synem nie zaczne lowic na splawik (on tez musi przejsc cala ewolucje pokolei)

a tak lowie...

6eb2915ec1324774.jpg

a39aa897c40bb0d7.jpg

A tak lowi moj mlody z niewielka pomoca taty...

0a34a50106d71f47.jpg

fe3725cfdd670c93.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich :D

Hmm.. nazywam się Tomek mam Lat 18 (tak wiem stosunkowo młody jak na "wędkarza") łowie kilka lat w sumie od małego ale była duża przerwa;) Mieszkam w ok. Nysy ;) no i to chyba wszystko ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czecho

Nazywam się Marcin --- lat 26 ---- Bielsko-Biała ----- łowię od niedawna, na razie grunt, przymierzam się do spinningu ----- w okolicy jest wiele ciekawych łowisk, więc jest co robić :-)

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Nazywam się Robert, mam 36 lat i mieszkam we Wrocławiu. Wędkuję od dzieciństwa, ale raczej rekreacyjnie i nieregularnie. W tym roku chciałbym jednak się przyłożyć, więc zapisałem się na Tym Forum, by troszkę się rozwinąć :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów!

Mam na imię Michał. Wędkować zacząłem kilka lat temu i... nadal to uwielbiam. W tym roku biorę się ostro za spinning, a celem moich wypraw będą Kaszubskie jeziora. Mam nadzieję, że z waszą pomocą zacznę osiągać sukcesy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:) za klawiaturką zasiadł Wojtek,pochodzę z wilkowic- dla niewtajemniczonych okolice Bielska-białej:) łowię od roku 1996:) ojciec mnie zaraził rybciami i spławikiem:) lecz jednak bardziej przepadam za spinningiem,spławikiem również nie gardze:)pozdrawiam...panowie a jutro sie nam sezonik na szczupaczka zaczyna:)UDANYCH POŁOWÓW!!!!......:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.