Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem na forum już trochę czasu ale teraz dopiero odwszyłem sie tutaj coś o sobie napisać :oops: A wiec wędkuje w okolicach Głogowa ,a w wakacje na mazurach od kanału mazurskiego do J.Nidzkiego ... Wędkuje od 5 roku życia ,ale traktowałem ten sport jako zabawę , ale od roku chodzę na zebrania mojego koła oraz jestem na każdych zawodach organizowanych przez moje koło.Przede wszystkim spininiguje ale nie powiem zdarzy sie iść na grunt poleniuchować ... :wink: Z miła chęcią umówię sie na ryby z którymś z haczykowców nie dalej niż 30 km od głogowa ... no to to by było na tyle no i połamania kija na rybach oczywiście ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Siemka braci wedkarskiej ;d

Mazury, jeziora i to pełno, wszystkie w okolicach rodzinnego Ełku. Mam 21 lat wędkuje od kąd pamietam, ale mialem maly okres przerwy, od jakis 4 sezonow swiata poza rybami nie ma ;d Najgorsze ze czasu nie ma, bo a to wyjazd na studia, wakacje praca i ciezko polapac ale jak tylko mam mozliwosc siedze z wedka nad jednym z okolicznych jezior, glownie splawik, troszke spiningowalem, a w tym sezonie mam zamiar wiecej czasu poswiecic tej metodzie. POzdrawiam wszystkich wedkarzy ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Tomek , wiek 35 lat , zawsze zainteresowany wędkarstwem ale tak praktycznie gdzieś od 8 lat. Wędkuję na rzece Wiśle w Płocku i okolicach gdzie się da, jest ryba i nie jest to zabronione , jeziora ,stawy itp. Lubię spining, feder , spławik oraz ciężki grunt i tymi metodami najczęsciej wędkuje. Do tego lubię książki , film , motoryzację i komputery hmy no i to by było chyba tyle..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również witam wszystkich nowych userów, życze powodzenia w poznawaniu forum oraz sukcesów wędkarskich i nie tylko.

Ps. 1 uzupełniajcie profil x]]]

Ps. 2 :( szkoda, że tak mało osób z Świętokrzyskiego dołancza w szeregi haczyk.pl

Pozdrawiam Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość daniel

witam serdecnie kolegow

Mam na imie Daniel i pochodze z koszalina (zachodniopomorskie)

Wiek moj to 31 lat i wedkuje od 95 roku

Moim konikiem w wedkarstwie jest spining

Jestem zonaty od 3 lat

MOja zona tez wedkuje (nauczylem jak ma sie zachowywac podczas polowu ryb--bylo cieszko ale dala rade no i ma juz niezle sukcesy na swoim koncie)

Spiningojemy najczesciej z lodzi nad jeziorem rosnowskim 189,1h oraz na hajce 100,9h

jezdzimy rownierz na tzw.splawik gdzie mamy oboje sukcesy a czasami lepsze ma moja zona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów i koleżanki po kiju:)

mam na imie Krzysiek mieszkam w Łodzi mam 28 lat.

Wędkarstwem interesuje sie od dziecka( poczatki to kij leszczynowy, spławik z korka i piora kaczego i bylo fajnie) :grin:

teraz z racji braku czasu na dlugie wypady skupilem sie nad spiningiem... choc coraz bardziej interesuje sie feederem.

intensywnie czytam posty na tym forum i zbieram cenne informacje o wedkarstwie... :grin:

pozdrawiam wszystkich połamania kija

Krzysiek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.