Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Siemasz DraconuS, ech łza się w oku kręci. Miałem kumpla z działki - miał ksywę Draconus ;) Pierwszy z nas przeszedł Draconusa :) - pamięta to ktoś jeszcze...?

:razz: Atarynka :] jednakowoż wolałem Robbo i Agent USA na Atarynce...

A osobiści e Commodore 64 miałem ale kumpel Atarynke miał więc w różne rzeczy się grało, z resztą do teraz emulatorkiem czasem popykam w coś z "tamtych" naszych czasów :]

8bit ROX !!!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam brać wędkarską ! Mieszkam w Szczecinie. Łowię od dziecka-z kartą od 1978 r.

Moje ulubione metody spławik igruntówka.Jestem młodym internautą i z góry

przepraszam za pomyłki- dopiero się uczę.Wielkiej ryby nie złowiłem ale niech żywi

nie tracą nadziei.Pozdrawiam-Jarecki.Lat 42 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!! Mam 16 lat i swoją przygodę z wędkarstwem rozpocząłem 4 lata temu. Może nie mam jeszcze jakiś dużych osiągnięć ale na pewno mogę się pochwalić pięknymi brzanami.

Oto one.

http://img247.imageshack.us/my.php?image=p1010020lj0.jpg brzana 1

http://img179.imageshack.us/my.php?image=p1010025aj3.jpg brzana 1

http://img237.imageshack.us/my.php?image=dsc02936ty6.jpg brzana 2

http://img241.imageshack.us/my.php?image=p1020617lk9.jpg brzana 3

http://img73.imageshack.us/my.php?image=dsc02925hf3.jpg to mój brat

Oczywiście wszystkie rybki potem wróciły do wody. Mam jeszcze parę zdjęć ale niechce mi sie już ich wrzucać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam na imię Rodryg i jestem z Siemiatycz. Najchętniej wędkuje na rzece Bug oraz na miejscowym zalewie w Siemiatyczach, na który zapraszam bardzo serdeczne :). Właśnie wróciłem z rybek i mam 46 i 55 cm szczupaczki. Pozdrawiam wszystkich użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nazywam się rafal mam 26 lat wędkarską przygodę rozpocząłem w podstawówce nie mam na swoim kącie wielkich okazów ale myślę że się to niebawem zmieni z waszą pomocą. Miałem dosyć długą przerwę ponad 8 lat. Z góry dziękuje za wypowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam na imię Robert, mieszkam w Szczecinie, ryby hmm... łowiłem od dzieciństwa z dużymi przerwami a przed 40 postanowiłem już nie odpuszczać. Nie ma to jak aktywny wypoczynek nad wodą w celu osiągnięcia świętego spokoju :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem kobietą o ile 50 latka tak może o sobie jeszcze mówić młodzież sądzi że to juz babon ale wracając do tematu wędkuje od 30 tu lat jest to mój świr i brak na to lekarstwa ale tak prawdę mówiąc wcale nie chcę się z tego wyleczyc wędkuje w kazdej wolnej chwili w tym roku obchodziłam 30 tą rocznicę powstania naszego koła Ceramik w Krotoszynie w zwiazku z tym wiele imprez odbbywało się z tej okazji wędkuję w tym roku juz od lutego bo mie było zimy i mogłam sie cieszyc pięknymi karpiami o tej porze roku staw po cegielniany na którym najczęściej wędkuję mam o rzut kamieniem tak że po pracy mogę jechać chociaż zobaczyć czy woda jeszcze jest na swoim miejscu pozdrawiam wszystkich szaleńców Danka : :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam na imię Dariusz.

Do dzisiaj od 17.06.2008r. czytałem zawartość forum po ok. 8 godzin dziennie.

Gigantyczna baza wiedzy. Gratuluje pomysłodawcom.

Myślę, że teraz bez powtarzania będę w stanie zadawać pytania i korzystać z forum. Witam bardziej doświadczonych kolegów i od razu dziękuję wszystkim za ten ogrom wiedzy, który uzyskałem dzięki waszym wypowiedziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam na imię Jacek ,mam 45 lat , dotychczasowo zajmowałem sie połowem ryb metoda spławikowa (tyczka , bat , match , uklejowka) niestety moja druzyna sie rozpadla i postanowiłem zakończyć karierę . Oczywiscie na ryby bede zawsze jeździł :D

Postaram sie pomoc młodym zawodnikom w tej metodzie , przekazac troche wiedzy nabytej prze zemnie przez dobre kilkanascie lat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dzisiaj od 17.06.2008r. czytałem zawartość forum po ok. 8 godzin dziennie.

Gigantyczna baza wiedzy. Gratuluje pomysłodawcom.

Myślę, że teraz bez powtarzania będę w stanie zadawać pytania i korzystać z forum. Witam bardziej doświadczonych kolegów i od razu dziękuję wszystkim za ten ogrom wiedzy, który uzyskałem dzięki waszym wypowiedziom.

:shock: ale masz wolnego czasu :mrgreen: Witamy w gronie haczykowców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.