Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam wszystkich,

łowię rybki już ... ho, ho, od najmniejszego;)

Jestem wyznawcą zasady "no kill" chyba, że akurat mam straszną ochotę na świeżą rybkę;)

Pozdrawiam i życzę wszytkim połamania kija;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od niedawna zacząłem amatorsko łowić ryby(metoda spławikową) .

Wcześniej wędkarstwo jakoś mnie nie interesowało z powodu ze jest to sport ,,rekreacyjny,, :wink: ale teraz po ciężkim treningu w ,,normalnym,, sporcie chętnie chodzę na rybki aby sie zrelaksować i pobyć z przyroda.

Jeszcze raz serdecznie wszystkich witam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przedstawię: Sławek z Wrocławia, 32 lata, wędkuję od 28 lat. Od kilku lat zachorowałem poważnie na "spinning" i mając u boku takie rzeczki jak Odra, Widawa, Bystrzyca przepadłem całkowicie.... :mrgreen: Jak tylko dostanę "przepustkę" w domu na kilka godzin biczowania wody to lecę nad wodę.

Sukcesów na razie nie było, ale ja ciągle się uczę. Były szczupaki, dwa sandacze, 2 bolenie, kilka kleni, mnóstwo okoni (największy 40 cm z Odry-to jednak jest sukces :wink: ). Postanowiłem dokładnie poznać nasze niewielkie rzeki Bystrzycę w ok. Wrocławia i Widawę.

Praktycznie wszystkie złowione ryby fotografuję i puszczam bo to jedyna metoda na to żeby one wogóle w wodach pływały. Jak będę chciał pojeść to pójdę i kupię w markecie albo najem się fląder nad morzem raz w roku hihihihi

Pozdrawiam wszystkich fascynatów małych rzek :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam Na imie Robert, mieszkam w Irlandii i mieszkajac tutaj zacząłem przygode z wędkowaniem. Na forum jest gigantyczna baza danych na temat wędkowania dlatego tez GRATULUJE POMYSŁODAWCOM :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Krakowa.Wędkuję z zapałem od dziecka. Łowię tylko nad soliną gdzie spedzam 2-3 miesiące w roku. Dzierżawię tam kawałek brzegu w dzikim zakądku. Uwielbiam spławik i spining, choć nie gardzę też gruntówką.

Specjalizuje sie w połowach karpia, płoci, leszcza, okonia, sandacza i szczupaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dawno tutaj nie zaglądałem, cóż.. praca, praca, praca [!?]

Pozdrawiam tych co to tutaj ciagle rady prawią, z których radzę korzystać, witam tych nie witanych i pozdrawiam tych którzy do "nas" dołączają..

A hexman widzę znalazłeś dla siebie nauczyciela.. gratuluję rozwoju sytuacji tj. tych rybek które "zaprezentowałeś ostatnio.. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imie Filip i mam 15 lat przeczytalem wiekszosc tego forum i bardzo mi sie podoba :) Mieszkam w krakowie najczesciej łowie na pasteriku jest to staw koła zwierzyniec :) czasem tez chodze na rudawe porzucac kijem :) pewnie jestem jednym z mlodszych uzytkownikow tego forum no ale trudno to raczej wina moich rodzicow ze tak mnie pozno zrobili :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów!

Mam na imię Marcin i jestem z Krakowa. W tym roku stuknęła 30-tka :lol: ale na ryby zapał jest. Wróciłem w zeszłym roku do wędkarstwa po wielu, wielu latach przerwy. Ale wciągnęło mnie z powrotem wyjątkowo szybko :razz:

Głównie spinninguje, a moje rewiry to Wisła w Krakowie, rejony stopni wodnych, a także okazyjnie Dunajec i Nida.

Właściwie wszystkie ryby wypuszczam, preferuję dobre wędkarskie zdjęcie niż rybę z patelni.

Pozdrawiam wszystkich i życzę połamania kija!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam brac wędkarską, z tej strony Tomek , 30 lat , pochodze z Nysy obecnie mieszkam w Brzegu , wedkuje od chyba 20 lat :mrgreen: ostatnimi czasy miłośnik spiningu moje ulubione rejony to jednak rodzinne tereny czyli J.Nyskie i J. Otmuchowskie, oraz Nysa Kłodzka polecam wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wędkarzy.

Kilka słów o sobie;

imię- Damian

nazwisko- Nowak

zamieszkanie- Konin

staż wędkarski- 2 lata

ulubiona metoda- spinning

koło wędkarskie- PZW 44 W Lądku

No to tak zaczynam łowić na spinning dlaczego? nigdy nie lubiłem spinning, ale pojechałem na zawody "Drapieżnik Warty" i zdobyłem 2 miejsce z wynikiem 0, ale to mnie podniosło że złowiłem 10 okoni ale nie wymiarowych :sad:. Na co dzień łowię na spinning i spławik. Jestem początkującym wędkarzem (żółtodziobem), więc muszę się dużo dowiedzieć, a na forum www.haczyk.pl jest bardzo dużo informacji na temat spinningu więc muszę przestudiować.

Łowiska na których łowię:

- rzeka Warta

- jezioro Słupeckie

- jezioro w Gosławicach

- starorzecze "Kolano"

- zalew w Roszkowie

- stawy na terenie powiatu słupeckiego

- jezioro w Ślesinie

Wyniki na zawodach:

- 5 miejsce na zawodach koła 44 w Lądku (starorzecze "Kolano")

- 3 miejsce na zawodach koła 44 w Lądku ( rzeka "Warta")

- 2 miejsce na zawodach Drapieżnik Warty ( rzeka "Warta")

Wszystkim wędkarzom życzę połamania kija i rekordowej rybci.

Jak chcecie mi pomóc i o to was bardzo proszę to skontaktujcie się ze mną oto mój numer gadu-gadu 9917169

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam na imię Mateusz mam 27 lat i mieszkam w Bielawie.

Zawsze chciałem wybrać się na ryby ale nie było sposobności, itp.

Wreszcie wyrobiłem sobie kartę wędkarską no ale nie mam jeszcze wędki (choć już mam jedną na oku), itp.

Jestem początkujący ale od dłuższego czasu czytam to forum i nabieram wiedzy, którą niebawem mam zamiar wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie wyrobiłem sobie kartę wędkarską

no i to jest prawdziwy wędkarz jeszcze wędki nie ma a juz wyrobił karte wędkarską :lol:

życze powodzenie na nowej drodze :lol::mrgreen::lol: a zarazem witam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ :lol::lol: Bardzo przepraszam za to brzydkie słowo w temacie "nowych", ale ma ono na celu w pewnym sensie przyciągniecie uwagi do tego postu.

Mam świadomość, że jesli sie wchodzi w grupę osób juz troszke znajacych się, nie znajac ich .. człowiek czuje sie jakoś tako nie swojo. Pomyślałem więc, że jesli człek sie przedstawi i zostanie powitany w "klubie", zaraz mu raźniej, nie ma tremy a jesli już, to na pewno jest mniejsza idt, itp. Najwazniejsze, to pierwsze koty za płoty :cool:

Nie obawiajcie się, walcie śmiało a na pewno zostaniecie przyjaźnie przyjęci.

Chcę, by panowała tu atmosfera serdeczności, taka ... rodzinna, taka ... wedkarska :) Bez zawiści, cwaniactwa i kłamstwa, które bedzie bezwzglednie tępione. Nie pozwolę (jak i reszta gromadki) by ktokolwiek kogoś tutaj obraził. Jak to mówią ... mogą wszy po stole skakać, ale porzadek musi być!!! :lol:

Wędkarstwo to przede wszystkim obcowanie z naturą podczas naszych wypraw "w zapomnienie" tzn. wyluzowanie się psychiczne. Odpoczecie od codzienności. I TUTAJ też tak ma być, czego wszystkim życzę :cool:

Na odwagę ja zacznę ... wymyśliłem se, to se zacznę :mrgreen:

Mam na imie Piotrek, mieszkam w Sosnowcu, wędkuję od ok. 33 lat, od 16 lat wyłącznie metodą spiningową i wyłącznie na zbiornikach zaporowych z pływadełek, ulubiona zdobycz i ryba porządania to sandacz :grin: Inne pasje ... strzelectwo, majsterkowanie, informatyka, rowerek.

Chyba wystarczy :cool:

Witam wszystkich,

Robson z Puław, wiek 29 lat. Wędkujący od 20 : :lol:

Pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Tomek z Grójca mam 24 lata i dopiero zaczynam łowić(typowy amator)

mam nadzieje ze dzięki temu forum poducze się troszkę najbardziej relaksującego spędzania wolnego czasu na łowieniu rybek.

pozdrawiam :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.