Skocz do zawartości
tokarex pontony

Bug i Wisła jak z lodem??


Rudzi0

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Kilka dni temu przejeżdżałem przez Wisłę przy Twierdzy Modlin to lodu nie widziałem ... Zważywszy na to że prawie non stop jest temperatura dodatnia to może być tylko lepiej !!! Miałem nawet w planach wybrać się na rybki w ten weekend ... Niestety musiałem się rozchorować ... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I rybka się już rusza w okolicach Łomianek już pierwsze wyniki ( przede wszystkim leszcze na niedużego czerwonego , przyłowem są sumiki ). Niski stan wody sprzyja wiosennej przystawce :) polecam odwiedzić wodę , jeszcze mało wędkarzy nad wodą tak więc można w spokoju z kijem posiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudzi0, na zaporze jest całoroczny zakaz łowienia , w rejestrze połowów masz mapkę która część jest wyłączona z połowów. No ale skoro już rozmawiamy o Bugo Narwii - jak z pokrywą lodową poniżej Dębe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.