Skocz do zawartości
tokarex pontony

Widawka


Gość Wielgos85

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wielgos85

Witam,

Ktoś już był na Widawce? dzieje się coś już? Jazie i klenie się ruszyły? jak ktoś był to niech pisze.

Pozdrawiam,

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 2 weeks later...

Niestety Widawka nie jest zbyt rybna. Woda dopuszczana z odkrywki Szczerców jest dość zimna i lekko zasolona. Ale szczerze mówiąc to tej rzeki do końca nie rozgryzlem, bo czasem zaskakuje. Jak ktoś łowi na tej rzece to niech się odezwie, chętnie wymienię informacje. Pozdrawiem, i przede wszystkim witam wędkarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wielgos85

Hej ,

W poprzedni weekend znajomy był w okolicach Szczercowa i złapał dwa ładne jazie gdzieś w okolicach śluzy. jeden żeby nie skłamać miał 38 cm a drugi trochę mniejszy i przesiedział niecałą godzinkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy samym Szczercowie nigdy nie łowiłem. Ja próbowałem łowić Między Korablewem a Chociwiem. Ale skutki przeważnie bardzo mizerne. Raz wypiął mi się ładny okoń na blachę. Bliżej śluzy (okolice Górek Grabienskich) woda jest spokojniejsza. Miejscowi jednak w zeszlym roku narzekali strasznie na efekty. Na białą rybę łowiłem tam raz z zerowym efektem. Natomiast trafił się jeden wymiarowy szczupaczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.