Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zestaw spinningowy


Gość sebek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sebek

Zanim wystawię nieużywany sprzęt na pewien portal to może ktoś z forumowiczów się zainteresuje:

Kołowrotek shimano hyperloop 1000(wybitnie jaziow0-kleniowy) nówka

Wędka spinn francuski Pezon/Michel redutable 2,4m 6-12g c.w. nówka 100% węgiel folia na rękojeści jeszcze

Zestaw woblerów(dwa gebskie jeden jaxon-nowy jeden storm jeden jakiś amerykański jedna samoróbka i dwie wirówki rozmiar 4 i 5.

img3687x.th.jpgimg3694z.th.jpgimg3688au.th.jpg

img3690z.th.jpg

Cały zestaw wyceniam na 200pln z przesyłką w cenie

p.s. mam też dwa sumowe woblery storm i cormoran 50pln z przesyłka w cenie

img3683w.th.jpg

Jeszcze jest bat w stanie idealny od nowości u mnie 290g masy własnej 7m długość jaxon model selection 2000 tworzony na blankach włoskiego reglassa w szczytówke jest wklejona igła weglowa jest to świetny bat nie męczący dłoni stan igła jego odpowiednik z mikado to model tournament o 10g cięższy mikado jest.Cena 300pln z przesyłką.

img3692l.th.jpgimg3693z.th.jpg

zainteresowani pisać na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość sebek
Torunament jest lżejszy o 10 gram niż ten Jaxon , nie wprowadzaj ludzi w błąd :)

http://www.mikado.pl/katalog/wedki/uklejowki_i_baty/tournament_pole/

faktycznie masz racje mój błąd nie wczytywałem się parametry tak dogłębnie jak Ty.

Bardzo się cieszę że sa tacy jak oIO którzy dogłębnie analizują każde słowo na forum.

Dziękuję i sorki za >>wprowadzenie w błąd wszystkich<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Panie Sebku proszę nie odbieraj tego osobiście jako atak na twoją osobę, po prostu skoro podajesz dane techniczne podaj je prawdziwe ( podałeś bardzo dużo danych n/t Jaxona, stąd myśl o tym że znasz obydwa baty bardzo dobrze, skoro dla porównania podałeś Tournamenta). A ironie zachowaj dla Siebie, gdyż w pod żadnym względem nie chciałem Ciebie urazić ani nic w ten gust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.