Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Łowiska blisko Bielska-Białej


Iskar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy :). Mam już kartę wędkarską , trochę łowiłem na łowiskach komercyjnych, ale po dostaniu karty chciałem się wybrać na jakieś łowisko PZW blisko miasta w którym mieszkam czyli Bielsko-Biała. Wiem, że niedaleko jest Tresna i J.Żywieckie, ale słyszałem, że to tak zwane popularne "pustynie" jeśli chodzi o ryby. Byłbym wdzięczny jeśli podzielicie się ze mną swoją wiedzą

Pozdrawiam,

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

Jeśli chodzi o jezioro żywieckie i międzybrodzkie sprawa ma się tak jak na każdym innym łowisku, czyli trzeba wiedzieć gdzie, jak i kiedy łowić.

Np. ostatnio fajnie brały leszcze i jazie. Teraz pewno będzie gorzej, bo te ryby idą na tarło, a kiedy ociepli się woda powinien ruszyć się karp i boleń. Bolenia w tych jeziorach jest bardzo dużo, ale trudno go złapać.

Jadąc na nieznane łowisko najlepiej zapytać o porady wędkarzy. Ja mam swój ulubiony sklep w Czernichowie gdzie pan, który zna te wody i doradza mi co ze sobą zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no zamierzam się w najbliższym czasie zabrać na te jezioro z myślą o jakimś drapieżniku zobaczymy jak to będzie wyglądać...

Dzięki za odpowiedź i rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.