Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

jezioro wrzeszczyńskie


erwinnf

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
a tak dokładnie to jakich informacji?

Jak dojechać, gdzie łapać, na co ,metody jakie są tu ryby,itd

Mówiąc jez. wrzeszczyńskie masz na myśli ten zbiornik od zapory we wrzeszczynie w górę rzeki-tak.

tak, dokładnie. chodzi mi o zbiornik przed zaporą we wrzeszczynie, a nie o jezioro pilchowickie. interesują mnie informacje o rybach, ciekawych miejscach do połowu i przynętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam niestety spaprali sprawę ,jakieś 3 moze 4 lata temu pogłębiali rzeką od siedlęcina az prawie do zapory we wrzeszczynie i spuszczali wtedy niemal całą wode a z nią ryby ,potem niby zarybiali ale wiadomo ze takiego stanu już nie odtworzą .Były tam faje leszcze ,okonie i było sporo płoci ,trafił się lin,oczywiście szczupak też.Ot tamtego czasu byłem tam 3 razy bez efektów

wolę pilichy a dokładniej skały,świerki i okolice.

Jeżeli chodzi o oba zbiorniki to w 90% przynętami są białe,czerwone dalej już kuku makaron rzadziej.Na wrzeszczynie to za dużego wyboru(miejsca) nie ma taki charakter wody -płynie przez las wiec trzeba iść wzdłuż aż trafi się miejsce "zrobione przez wędkarzy"(wykarczowany kawałek )Takim ciekawym kiedyś miejscem było :Jakaś poniemiecka budowla dziś tylko kawałek muru z cegły ,trzeba przejsc przez zaporę i w w gore az do tego miejsca nie trudno znalesc.Lubił siedziec tam okoń spory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.