Skocz do zawartości
tokarex pontony

Którą markę byś wybrał?


Tomaszek

Którą markę byś wybrał?  

100 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą markę byś wybrał?

    • Byron
      2
    • Dam
      4
    • Garbolino
      7
    • Initi
      0
    • Jaxon
      23
    • Mikado
      28
    • Mistrall
      3
    • Shakespeare
      5
    • Shimano
      39
    • York
      3


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 159
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja mam 2 kołowrotki Cormorana z lat 90 i wędeczkę black star tylko trochę szczytówka po mojej nie uwadze musiała zostać skrócona i dalejmi służy,mam również nowy kijek mephisto którego otrzymałem w prezencie i już pierwsze próby przeszedl pozytywnie.Podsumowując sprzęt ten z przed lat był jak dla mnie super a ten dzisiejszy to zobaczymy a ja Ci radze że najlepiej popatrz w sklepie czy wędka Ci leży w ręku żebyś później nie był rozczarowany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. ja nie muwilem ze jaxon albo cormoran tylko, ze usłyszałem o takiej wedce i chcialbym uslyszec wasze zdanie na temat tej wedki czy tej firmy...

Szczerze muwiac to już widzialem i słyszalem o paru ładnych kijkach i nie moge sie zdecydowac, ale chyba zrobie sobie ich liste i pujde do dobrze wyposazonego sklepu i zobacze co i jak w dotyku i wygladzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Z całym szacunkiem, jaką odpowiedz ma dać prowadzona ankieta?

Czy Polacy są lepsi od Rumunów, ale trochę gorsi od Turków?

,w jednej i drugiej społeczności istnieją "wyskokowe" jednostki

które kształtują opinie całej grupy - dobrzy jak i źli.

Dlatego też uogólnianie, nawet w przypadku firm produkujących wędziska nie ma sensu.

Może najwyższy czas tu przewietrzyć i zakończyć prowadzenie tej ankiety

w dotychczasowy sposób, nie wnoszący niczego, poza chwilowo ożywionym tematem,

przez dodatkowe pytania przytomnych ludzi o jakie wędki chodzi.

Ilu ludzi w tym wątku ma się jeszcze zapytać: w jakiej kategorii, metodzie itd.

Dlaczego widzę wciąż kilka tych samych osób po stronie przydatności i sensowności tej i innych ankiet..?

Jestem daleki od dzielenia włosa na czworo, ale można było by tworzyć te Ankiety w bardziej sensowny ,precyzyjny sposób.

Na powitanie założyłem temat: Ranking kołowrotków, przytomnie go zamknięto w niecałą dobę... pouczono, że już to było w Ankietach i że jeszcze będzie ;-)..tak a która z nich odpowiada na pytania zadane prze ze mnie?

Dlaczego nie zostawiono tematu pod obserwacją na tydzień czy się rozwinie?...

Drodzy moderatorzy negacja nie jest żadną propozycją ,dobrze zapamiętajcie te zdanie.

Ludzie którzy piszą na tym forum mają potężną wiedze zbiorową, trzeba tylko zadać konkretne pytania, a odpowiedzi przydadzą się nam wszystkim w przyszłości podczas dokonywania trudnych wyborów.

Nie zamierzam nikogo urazić jeśli tak się stało to z góry przepraszam, jestem otwarty na konstruktywny dialog, a nie na wymianę dziecinnych zaczepek i łapania za słówka.

Wierze ,że przy odrobinie chęci, może udać się stworzenie czegoś nowego, lepszego zmierzającego prostszą i krótszą drogą we właściwym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.