Skocz do zawartości
tokarex pontony

Staw Maroko na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach


wodniczenko

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...
przynęty na klenia   Dragon

Szczerze mówiąc dosyć często tu bywam ze względu na to iż mieszkam zaraz obok. Z rybą bywa bardzo różnie żeby nie powiedzieć że słabo :( jak zarybią to automatycznie nie ma gdzie usiaść aż wszystko wytępią, i później siedzisz i nie łowisz nic, czasami trafi sie jakiś lin lub karaś szczerze mówiąc nie polecam ale jak mieszkasz blisko i jest mało czasu wolnego to zawsze lepsze i to niż siedzieć w domu pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem ale ze spinningiem i pare mały okonków wyciągnąłem, ale ludzi było masa ;p tak patrzyłem po siatkach to nikt nic nie miał i z jednym gościem gadałem to mówił że siedzi 5 godzin i ani brania nie miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !

Wiesz co jesli chodzi o zarybienie to przewaznie bialoryb glownie karp ale niewiele z tego co sie orientuje i w momencie jest odlawiany. Jesli chodzi o spinning jest bardzo ciezko bo staw jest plytki i zielsko daje popalic :( niestety a od strony przejscia na zaleze i garazy na glebszej wodzie trzeba uwazac bo jest bardzo duzo zaczepow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.