Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

sztywniejszy kij do 300zł


oszolom87

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Witam, rozglądam się za kijami najlepiej 13ft dość sztywnych (żeby nie przypominały kluchowatych alivio) czy polecicie coś ciekawego do 300zł ewentualnie z małym hakiem?

Nie ma za wiele w cenie do 300zł patyków.

Chub Outkast nie jest kluchą, ale też nie pałą - w cenie do 300zł tylko raz je widziałem, ale przy zakupie minimum 2 szt. Teraz weszły nowe Outkasty (seria plus i jeszcze jedna - nie pamiętam) wiec może "stare" znajdziesz w tej cenie...

Sztywne kije ma na pewno Dragon i to niezależnie od serii czy to Mystery XT, Maxima TD SE, czy TD, ale one juz nieco przypominają pałę.

Ja kupiłem sobie kijki 3,5lbs (TB Fusion) bo też nie chciałem "mlaskich" - to też rozwiązanie - przemyśl to ;) Mają dobrą akcje przy rzucie, ładnie pracują i mają moc żeby przytrzymać rybkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba będę musiał trochę poszerzyć mój budżet do 4 stówek bo jak sam widzę nie ma za bardzo w czym wybierać.

Miro1956, nie kupie używanych kijów, wolę coś gorszego ale nówki. Nigdy nie wiadomo kto i czym rzucał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcę kupić zaraz dwa albo trzy kije i znowu aż tak mi się nie pali.
będę musiał trochę poszerzyć mój budżet do 4 stówek

W takim układzie proponuję poszukać w sklepach wysyłkowych w Angli, lub poprosić znajomych (nawet ktoś się oferuje z taką usługą) i kupić tam kijki, wyjdzie taniej. Polecam CHUB OUTCAST, na pewno spełni Twoje oczekiwania. Ja zakupiłem je w sposób, który podałem wyżej w cenie ok. 350 zł po przeliczeniu :mrgreen: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diaflex, faktycznie za 350zł warto kupić te Outcasty. Kumpel ja posiada i bardzo sobie chwali. Tylko pozostaje sprawa gwarancji tych kijów :???: Quantum Radical After Dark wydaje się być też ciekawą propozycją, kijek ten też cieszy się dobrą opinią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.