Skocz do zawartości
tokarex pontony

Berkley SKELETOR II 270/7-28G


hergering1234

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...
przynęty na klenia   Dragon

Moj tata posiada ten kij kupił całkiem niedawno ostatnio połapał i stwierdził ze rewelacja.

Moje odczucie po kilku rzutach kij sztywny o akcji wybitnie szczytowej, szybko gaśnie, małymi blachami (4g) zasięg bardzo dobry. Kij wykonany bardzo starannie i estetycznie jedyne co to te miejsca na blanku na palce które mają niby tworzyć "rezonans" przy braniu sa moim zdaniem kiepsko ułożone ale to już kwestia wielkości dłoni. Ogólnie nic więcej nie mogę powiedzieć ponieważ nie używałem go w walce, jeżeli chcesz to mogę podpytać coś więcej o tym kijku. Jezeli potrzebujesz jakieś fotki aby obejrzeć wykonanie to napisz co chcesz to pstrykne i podesle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem już edytować. Dzisiaj byłem z tata spinningować i zobaczył jedyny mankament iż cieżko rzucać jigiem leci nie tam gdzie sie celuje :) No ale przeciez to nie kij jigowy wiec nie ma czego oczekiwac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.