Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Którą echosondę wybrać ?


dawid1346

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam serdecznie

Mam wielką prośbę.

Zamierzam zakupić echosondę (płytkie wody więc raczej stożek 120). Obecnie waham się pomiędzy dwoma modelami Lowrance: X4 PRO oraz Mark 5x PRO.

Moim wymaganiem jest głównie pomiar głębokości ewentualnie temperatura. Możliwość namierzenia ryby uważam za miły dodatek do sprzętu.

Mam do Was prośbę o informację czy opłaca się dopłacać prawie 600 PLN więcej aby mieć ekran o większej rozdzielczości oraz trochę mocniejszy sygnał? Czy są jakieś inne funkcje różniące oba modele, które należy uwzględnić a może polecacie jakieś echosondy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy warto dopłacać 600zł? To jest bardzo trudne pytanie, ponieważ każdy ma inne upodobania i priorytety. Ja napiszę, że warto ponieważ większa czułość i ekran pozwoli zobaczyć więcej szczegółów. Trzech innych użytkowników, napisze że nie warto bo i tak zobaczysz to co jest najważniejsze (głębokość i dno).

Moim zdaniem, zawsze należy kupować sprzęt najlepszy na jaki cię stać w danej chwili. Z opisu we wcześniejszym poście wynika, że x4 to to samo co 245ds. Mark 5x pro (tą znam) jest zdecydowanie lepsza (wyświetlacz i moc - to są najważniejsze parametry) od modelu eagle 245ds (tą znam). A nie wiem czy nie pokusiłbym się o mark 5x pro dsi, niestety z tym modelem doświadczeń nie mam.

Pozdrawiam Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.