Skocz do zawartości
tokarex pontony

kamizelka ratunkowa


wujas

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

wujas-rozmawiałem z policjantem z wodnej i wedkarz ma obowiązek posiadania kamizelki lub koła ratunkowego.jeżeli jesteś sam to wystarczy kamizelka ,jeśli jest was dwoch to dwie kamizelki lub koło ratunkowe,jesłi trzech to kamizelka i koło lub trzy kamizelki itd,itd.a to czy bedziesz miał ja założoną czy nie to tylko ty sie bedziesz tłumaczył.pływam już ładne lata po jeziorach i nikt mi sie niepytał o kamizelki czy posiadam czy nie .a teraz bede pływał po wiśle i niemam zamiaru płacić mandatow lub opisywać piekelną scene jaką doświadczył JACEK.bezpiecznego pływania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info.Czytałem post kolegi który dostał drugie życie,wiem że dla własnego bezpieczeństwa taka kamizelka jest potrzebna.wiem że ,do niedawna nie była obowiązkowa ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam

...w srodki ratownicze masz byc wyposazony a nie je miec NA SOBIE

(§ 10.1 Rozporządzenie Ministra Infrastruktury Dz.U.03.88.810 w sprawie wymagań technicznych i wyposażenia statków żeglugi śródlądowej stanowi: Statek, z wyjątkiem statku na stale zacumowanego do nadbrzeża, powinien być wyposażony w pasy lub kamizelki ratunkowe w ilości odpowiadającej liczbie osób znajdujących się na statku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.