Skocz do zawartości
tokarex pontony

Hej żeglarzu!


trini

Rekomendowane odpowiedzi

Tak my tu sobie gadu gadu o wędkach, i innych pierdółkach, ale jestem ciekawa czy są wśród moich zacnych kolegów jacyś żeglarze, a zwłaszcza miłośnicy szant, grajki gitarowe itepe :mrgreen:

Bo tak - ja sobie kiedyś żeglowałam, szanty uwielbiam, na gitarze sobie brzdąkam kilka lat, ale nie profesjonalnie oczywiście ;)

A Wy?

Kto sie para którąś z powyższych "fuch" - wystąp :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość Dwie_sety

Jako, że Kraków był najpierwszą stolicą piosenki żeglarskiej i szantowej a ja mieszkam w tym zacnym grodzie wiec nie było siły zeby paru szant nie usłyszeć.

Niestety mam tylko I stopień słuchu - słyszę że grają, wiec moje wystepy wokalne zaczynają sie dopiero po czwartym piwku.

Najbardziej lubię Jurka Porębskiego i kilka jego kaset mam w posiadaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

no jeśli znasz DŻEM to mozna powyć bez gitary :wink:

Miałem na oku chacjende wspaniała mówie wam lecz......kto to zna mysle ze po paru już by było na wejscie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak bede na zlocie to na pewno do spiewania sie przylacze a co :lol:

Choc ostrzegam ze talentu nie mam

Najwyzej dostane w leb jakims butem :wink:

A co do gitary to czy dobrze pamietam ze Tomik pisal ze stoi w kacie i sie kurzy :twisted:

Wiec moze admin bedzie zajmowal sie graniem i tworzeniem podkladu muzycznego (choc wtedy biedny jest bo problem ze zjedzeniem kielbaski czy wypiciem piwka :lol: )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem zwerbować szanciarza - gitarzystę na nasz zlot, ale niestety cały wakacyjny czas poświęca na wyjazdowe imprezy. A szkoda, bo chłopak ma talenta a i od moczenia kija też nie stroni ( a do bitki i wypitki też nie ostatni ). Szkoda, że termin naszego zlotu nie zbiegł się z terminem imprezy szantowców jaka jest organizowana na tzw. cyplu w Polańczyku, w dniach 4-6.08. Szkoda, bo bylaby jeszcze jakaś dodatkowa atrakcja. :razz:

Ale i bez tego myślę, że będzie wesoło. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.