Skocz do zawartości
tokarex pontony

Stalka do agrafki


Mieszczuch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy można przypiąć "stalkę" do przywiązanego wcześniej do żyłki krętlika z agrafką? Czy jakoś znacząco osłabi to cały zestaw. Często po zaczepie ze "stalki" robi się sprężynka i przeszkadza to przy łapaniu na małe przynęty, a nowej wiązać się nie chce.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Mieszczuch,Generalnie problemu nie ma, z tym, że pamiętaj - im większa ilość połączeń (jakichkolwiek - czy to węzeł czy agrafka czy krętlik) tym większe prawdopodobieństwo, że coś zawiedzie.

Proponuję nauczyć się jakiegoś szybkiego i mocnego węzła (np. Palomar) i wymieniać przypony "na bieżąco".

Kozii, Szczerze? Nie widzę aż tak porażającej różnicy w porównaniu ze zwykłą stalką/wolframem w oplocie, żeby płacić 3-4 razy więcej za surfy. Ale oczywiście to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Moim zdaniem taki patent od biedy ujdzie. Nie raz tak robiłem, aby na miejscówce, w której obawiałem się obcinki nie kolczykować ryby. Jeżeli zadbasz o jakość agrafek i krętlików to nie zawiodą. Ważne, żeby hamulec kołowrotka ustawiony był na najsłabsze ogniwo ;)

Powiedzmy sobie szczerze, rzadko kiedy w Polsce łowi się ryby mogące rozgiąć agrafkę ;)

Surflon, surfstand, fluorokarbon i tytan - mądre wynalazki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.