Skocz do zawartości
tokarex pontony

Łowisko Wyszków


hiermiej232

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie łowiska specjalnego 'Wyszków', a mianowicie - w tym roku niezbyt z czasem i z pieniędzmi u mnie, a chcę się wybrać na rybki.

I teraz kieruję pytanie: czy żeby łowić w pełni legalnie na tym łowisku muszę zapłacic tylko opłate TYLKO za TO łowisko - w tym roku bodajże jest to niecałe 100 zł, czy muszę płacić jeszcze jakieś inne duperele?

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

z tego co wiem to woda PZW Nysa nr 1 a więc chyba będzie cię obowiązywać karta i opłaty członkowskie , z takich komercjalnych łowisk to mogę polecić Nowaki - kiedyś nie wiem czy jeszcze to obowiązuje 4 kg płoci karasia i okonia (łącznie) były w cenie opłaty jednodniowej

Więcej info o Wyszkowie uzyskasz u p.Abrahamowicza w sklepie wędkarskim na Mariackiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowaki, no tak - łowisko w miare fajne. Ale opłata za jedną dobe tam przekracza ludzkie pojęcie, dlatego to łowisko odpada.

Ile ogólnie całość kosztuje w tym roku? Jakbym chciał łowić na tylko i wyłącznie wodach PZW Opole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle to znaczy ile bo nie byłem na Nowakach juz ze dwa - trzy lata ?

Jestem w jedynce i ten rok kosztował 62 zł członkowska 110 zł okręgowa opolskie 10 zł sprawy koła.

w opłacie Opolskiej możemy łapać na Kozielnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.