Skocz do zawartości
tokarex pontony

Łowiska państwowe w okolicach Nysy.


hiermiej232

Rekomendowane odpowiedzi

Są w pobliżu Nysy jakieś łowiska państwowe, które nie wymagają opłat PZW? Jeśli są, to gdzie owe się znajdują.

Wiadomo - u każdego różnie z pieniędzmi jest, u mnie w tym roku kompletny kryzys, robię co się da, żeby wyruszyć na łowy.

A dla wybrednych - nie zalezy mi na mięsie rybnym, zalezy mi na przyjemności z łowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

to mnie zastrzeliłeś łowię już ponad 20 lat i nie słyszałem o łowisku na którym nie trzeba opłat - a już na pewno nie w okolicy Nysy , na każdej wodzie PZW położyło łapę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dokładnie znajduje się to łowisko w Brzezinach? Łowisko na pewno nie jest objęte patronatem PZW i czy wolno łowić tam za darmo, posiadając tylko i wyłącznie karte wędkarską?

Wiecie coś może też o TYCH wodach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
To jak wkońcu jest z łabędziowym i łódkowym stawem?

Jesteś z Nysy i nie masz chęci sam przespacerowac sie do któregoś z kół żeby się dowiedzieć ? Nie myślisz chyba że ktoś pójdzie za ciebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.