Skocz do zawartości
tokarex pontony

Pytanie dotyczące połowu na stawie należacym do Związku Wędk


kubix71

Rekomendowane odpowiedzi

Oto mój mały "problem"

Jest u nas w miejscowości staw który należy , "dzierżawi'??? Związek Łowiecki w Dobczycach.

I moje pytanie :

1.Czy za pośrednictwem sklepu wędkarskiego który zajmuję się opłacaniem tego stawu , mogę pójść , i tam wszystko załatwić by łowić na tym stawie legalnie bez karty wędkarskiej???

Kuzyn mi coś wspominał ,że wystarczy jakaś karta użytkownika tego stawu i opłacenie go bez żadnych wyjazdów do Związków tylko za pośrednictwem tego sklepu w którym dokonuje się opłat.

Dodam ,że nie mam żadnych kart ani nie należe do żadnego koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Oto mój mały "problem"

Jest u nas w miejscowości staw który należy , "dzierżawi'??? Związek Łowiecki w Dobczycach.

I moje pytanie :

1.Czy za pośrednictwem sklepu wędkarskiego który zajmuję się opłacaniem tego stawu , mogę pójść , i tam wszystko załatwić by łowić na tym stawie legalnie bez karty wędkarskiej???

Kuzyn mi coś wspominał ,że wystarczy jakaś karta użytkownika tego stawu i opłacenie go bez żadnych wyjazdów do Związków tylko za pośrednictwem tego sklepu w którym dokonuje się opłat.

Dodam ,że nie mam żadnych kart ani nie należe do żadnego koła.

Jeżeli staw dzierżawi związek łowiecki w dobczycach, i nie jest to PZW to wystarczy tylko ich pozwolenie. Weź idź do sklepu i zapytaj się czy sprzedają licencje na tą wodę, jeżeli sprzedają napewno udzielą Ci wyczerpujących informacji na temat regulaminu łowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.