Skocz do zawartości
tokarex pontony

Prośba dotyczące firmy york


kaczyyy

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Nie sugeruj się rabatami bardziej naciskałbym na gwarancję. Dobre firmy posiadają service gwarancyjny i pogwarancyjny. Pomyśl, że ewentualna wędka którą zakupisz ulegnie uszkodzeniu. Czy masz możliwość jej naprawy?

Sam korzystałem już z opcji naprawy gwarancyjnej bolonki Mistrall Aqua i byłem zdumiony szybkością z jaką otrzymałem naprawioną wędkę (niecałe 2 tygodnie).

A o firmie York ciężko coś powiedzieć... .

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wędek brakuje mi obecnie spiningu(sandacz-boleń-szczupak). Myślę że 10g-30g starczy.Obojętnie jaka cena.

Brakuje mi również jakiegoś dobrego teleskopa najlepiej dobrego macha(225zl-250zl).Byle by z Yorka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem spining z nowej serii Yorka AXION 270 CM cw 12-40 lekka jak sam sku******.

Na suma na pewno się nie nadaje, ale do sandacza,szczupaka i bolenia powinna byc idealna jak ją sprawdzę nad wodą to opisze. Jeszcze raz wam dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.