Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Karp i Karaś z małego stawu


szczenex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich, Mam na imię Hubert i jestem nowy na tym forum. Jeśli to nie problem to prosiłby Was o pomoc, sprawa mianowicie wygląda tak: Moja dziewczyna posiada mały staw 30x20 metrów; poziom wody po Tych opadach to około 3 metry, brak grążeli i dużych trzcinowisk. w stawie występują głównie Karpie ( niektóre ponad 5 kg), karasie. troche drapieżnika i narybku wpuszczonego w zeszłym roku ( 30 amurów, i po 5 szczupaków, jesiotrów, węgorzy i sumów) z drapieżników to okonie i kilka szczupaków- w tym roku wytargałem szczupaka 5,27kg-5 lata temu ostał wpuszczony, oraz kolega wyciągnął 2,40 kg-3 latA temu wpuszczony. pozostało około 3 większych szczupaków. krótko charakteryzując łowisko, może to coś pomoże :

Łapię głównie na jeziorach, na spławik i czasem z gruntu, oraz na jesień na spining. A w tym wypadku mam problem, i proszę o pomoc..

Doradźcie Mi czym i jak nęcić Karpia żeby Go skusić do brania oraz na co i jaką metodą łowić?? lepiej rano czy w nocy??

oraz jak skusić Karasia do brania-na zwykłą zanętę nie reaguje w ogóle, może znacie jkis dobry przepis żeby zwabić ławicę Karasi do łowiska?? oraz czym skusić Karpia??

Z Góry dziękuję za pomoc, dodam jeszcze że to nie musi być tanie bo zależy mi na efekcie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.