Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Łowienie w "krainie pstąga i lipienia"


Grzela

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka płynie koło mnie Rzeka Tuszymka jest to kraina pstrąga i lipienia chociaż jeszcze tam nic nie złapałem z tych rybek.

moje pytanko polega na tym że teraz już nie można tam spiningować ale można łapać na przynęty roślinne na spławik ale ile mogę mieć wędek jedną czy dwie ?? orientuję się ktoś jak to jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Grzela, pstrągi mają teraz okres ochronny dlatego nie wolno łowić na spinning a przyzwolenie łapania na muche naprzykład jest dlatego że w tym okresie zamiast pstrągów łowi się w tych rzekach lipienie, możliwe jest że u was jest podobna zasada tylko dochodzi jeszcze łowinie na przynety roślinne, a spinning w tym okresie napewno odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie wiem dokładnie jak jest u Ciebie ale u mnie jest zakaz ale myślę że to obowiązuje na każdej z tych wód

a pod mostami można łapać nie widziałem nigdzie zakazu połowu ryb pod mostem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.