Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Żwirownia w Owińskach k. Poznania


SzczepanM1986

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:)

Czy jest tu ktoś na tym forum kto miał przyjemność łowić na zbiornikach zwirowni w Owińskach koło Poznania?? Słyszałem o tych wodach wiele opinii ale zadnej od osoby ktora tam zamoczyła kija...

Interesują mnie informacje takie jak:

1. Do kogo należy to łowisko i gdzie ewentualnie można kupić pozwolenia na połowy

2. Jaka rybka tam występuje

3. Jakimi metodami łowi się tam Liny i Karpie

Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuje za otrzymane informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Mnie tam jakieś 8 lat temu zawiało w drodze do Ustki ... taki mały przystanek, który zawsze musi być nad wodą :mrgreen: Oczywiście jak zobaczyłem te wodę i powalone do niej konary drzew nie wytrzymałem ... bagaznik, wędusia, kilka rzutów (kłusowniczych, bo nie miałem opłaconej tej wody, mało tego, do dzis nie wiem, czyja jest ;)) ... i okonik taki ok. 30 cm, potem jeszcze jeden i jeszcze i ... żona zaczęła sie wściekać. Aż szkoda było odjezdżać. Pamiętam, że widziałem tam tylko jednego wedkarza, ale był zbyt daleko, bym sie z nim mógł dogadać, tak, ze co do białorybu .... nic Ci nie powiem.

Ogólne wrażenie z wody ... super, bardzo obiecująca. I to tyle co mogę powiedziec po ok. 30 min. bytności nad nią :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.